تست همراه اول

سرویس خبر
24 آذر 1395 ساعت 10:43
7 نظر

 

سرانجام Apple AirPods آماده فروش شد

اپل ساعتی پیش امکان خرید هدفون‌های بی‌سیم خود را در اختیار کاربران قرار داد. ایرپادهای اپل به قیمت 159 دلار به فروش می‌رسند و تحویل آنها از 21 دسامبر آغاز می‌شود.

برخلاف اخبار منتشرشده در مورد نرسیدن ایرپادهای اپل به تعطیلات کریسمس، ساعتی پیش هدفون‌های وایرلس AirPods روی سایت اپل قرار گرفت.

کاربران از این لحظه می‌توانند با رفتن به صفحه Apple AirPods و پرداخت 159 دلار سفارش خود را ثبت کنند و قبل از کریسمس آن را تحویل بگیرند.

هدفون AirPods هم‌زمان با معرفی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به کاربران معرفی شد؛ محصولی که خیلی‌ها را هیجان‌زده کرد. ابتدا قرار بود فروش این هدفون از ماه اکتبر آغاز شود، ولی این تاریخ به تعویق افتاد و اپل هم تاریخ جدیدی مشخص نکرد؛ به همین دلیل شک و تردید‌های فراوانی در مورد به مشکل برخوردن تولید انبوه و نرسیدن آنها به تعطیلات پایان سال مطرح شد.

حالا کاربرانی که قصد خرید هدفون بی‌سیم اپل را دارند باید خوشحال باشند، چون به زودی می‌توانند از هدفون‌های جذاب اپل استفاده کنند و با آن به موسیقی گوش دهند.

آی‌دیواس‌های زیر به شرط اینکه از iOS 10 به بعد و WatchOS 3 به بعد استفاده کنند با این هدفون‌ها سازگار خواهند بود.  24 آذر 1395
4457 بازدید
7 نظر
3.22
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری