تست همراه اول

سرویس خبر
23 آذر 1395 ساعت 17:04
30 نظر

 

منتظر عرضه Galaxy S8 با صفحه نمایش مسطح نباشید

اگر طرفدار گوشی‌های صفحه تخت سامسونگ هستید ممکن است پرچمدار سال آینده این شرکت، گلکسی اس 8، باب میل شما نباشید چون احتمالا این گوشی جدید تنها با نمایشگر خمیده عرضه خواهد شد.

در این مدت که پیگیر شایعات Galaxy S8 هستیم، چند بار از منابع مختلف در مورد عدم عرضه این گوشی با نمایشگر فلت شایعاتی شنیده‌ایم. اکنون یک منبع کره‌ای بار دیگر این شایعه را تایید کرده است که ما را بیشتر از قبل نسبت به این اتفاق مطمئن می‌سازد.

به گزارش Korea Herald، گلکسی اس8 سامسونگ در دو اندازه 5.7 و 6.2 اینچی تولید می‌شود که هر دو آنها از نمایشگر دو طرف خمیده بهره می‌برند. همچنین انتظار می‌‎رود نمایشگر خانواده Galaxy S8 بدون حاشیه باشد و نسبت صفحه به بدنه آن به بالاتر از 90 درصد برسد.

در دو سال گذشته سامسونگ پرچمداران خود را هم به صورت تخت و هم خمیده به بازار فرستاده است. استقبال کاربران از نسخه خمیده اس6 و اس7 ممکن است سامسونگ را به گرفتن این تصمیم تشویق کرده باشد، هرچند که بعضی تحلیلگران این تصمیم را اشتباه می‌دانند و می‌گویند که نمایشگرهای خمیده و بدون حاشیه به اندازه نمایشگرهای تخت کارایی ندارند و همین امر ممکن است شماری از کاربران را از خرید منصرف کند.  23 آذر 1395
30 نظر
4.56
  32 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری