تست همراه اول

سرویس خبر
17 آذر 1395 ساعت 16:21
6 نظر

 

اینستاگرام بازیگران، خوانندگان و ورزشکاران را چگونه پیدا کنیم؟

در اپلیکیشن بج می‌توانید صفحه رسمی و تایید شده هنرمندان، ورزشکاران و سایر اشخاص مشهور در اینستاگرام، کانال تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی را پیدا کنید.

اگر در اینستاگرام، فیس‌بوک و توییتر برای یافتن صفحه رسمی یک بازیگر یا خواننده خارجی مشهور جستجو کنید مشاهده می‌کنید که در کنار نام شخص مشهور یک دایره آبی رنگ با تیک سفید قرار دارد به‌نام (Verified badge) که توسط این شبکه‌ها برای اطمینان به واقعی بودن آن صفحه به اشخاص پرطرفدار ارائه شده شده است و به معنی مورد تایید بودن آن صفحه است.

اما داستان برای ایرانیان متفاوت است و اکثر اشخاص مشهور ایرانی شرایط و ارتباط لازم برای دریافت این نشان تایید را ندارند!

بنابراین روز به روز تعداد صفحات جعلی ساخته شده بنام اشخاص مشهور ایرانی بیشتر می‌شود و به راحتی نمی‌توانیم صفحه واقعی و رسمی این افراد در شبکه‌های اجتماعی را پیدا کنیم و حتی ممکن است اشتباها فالوور یک صفحه جعلی بشویم! همچنین مردم در گوگل به‌دنبال اینستاگرام رسمی اشخاص معروف جستجو می‌کنند که نتیجه ای هم ندارد.

اما به تازگی ما می‌توانیم در اپلیکیشن بج به‌راحتی صفحه رسمی و تایید شده هنرمندان، ورزشکاران و کلیه اشخاص مشهور در شبکه‌های اجتماعی را پیدا کنیم.

شرکت تبلیغاتیویرلن یک اپلیکیشن بنام بج ساخته است که درآن صفحه رسمی اشخاص پرطرفدار در شبکه‌های اجتماعی را می‌توانید مشاهده کنید. بج به معنای نشان و مخفف (Verified badge) یا نشان تایید است.

نکته مهم اینکه اشخاص پرطرفدار می‌توانند با ثبت نام و عضویت در اپلیکیشن بج صفحه رسمی خود در شبکه های اجتماعی را ثبت نموده که پس از تایید مدیریت بج، صفحه پروفایل ایشان در این اپلیکیشن نمایش داده می‌شود.

 

اپلیکیشن بج را به‌صورت رایگان از کافه بازار یا گوگل پلی دانلود کنید و نام بازیگر، خواننده، ورزشکار یا هر فرد مشهور مورد نظر خود را جستجو کنید و به صفحه رسمی این اشخاص در اینستاگرام، کانال تلگرام، فیس‌بوک و توییتر وارد شوید.

در اپلیکیشن بج می‌توانید همچنین به صفحه ویکی پدیا و imdb بازیگران وارد شوید تا با فعالیت های این هنرمندان بیشتر آشنا شوید. یا با ورود به صفحه soundcloud خوانندگان بصورت رایگان به آهنگ‌های خواننده مورد نظر خود گوش دهید.

استفاده از این برنامه بسیار ساده است و تنها کافیست نام ورزشکار، بازیگر یا خواننده مورد نظر خودتان را در این اپلیکیشن جستجو کنید. تمام بخش‌های اپلیکیشن بج بصورت کامل و برای همیشه رایگان است.

برای دانلود اپلیکیشن بج و مشاهده اینستاگرام بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران و سایر اشخاص مشهور روی آیکون‌های زیر کلیک کنید و اپلیکیشن بج را از بازار و یا گوگل پلی دانلود کنید:  17 آذر 1395
6 نظر
4.42
  24 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری