تست همراه اول

سرویس خبر
15 آذر 1395 ساعت 11:58
23 نظر

 

آیا گوشی‌های سری Galaxy A سامسونگ به صفحه نمایش خمیده مجهز می‌شوند؟

شایعات از قصد سامسونگ برای آوردن صفحه لبه خمیده به گوشی‌های میان‌رده Galaxy A خبر می‌دهند.

شرکت سامسونگ برای اولین بار با گوشی Galaxy Note Edge توانست نمایشگرهای لبه خمیده را به بازار تلفن‌های همراه بیاورد. حالا با گذشت ۲ سال از این اتفاق و بعد از تجربه‌های Galaxy S6 edge ،Galaxy S7 edge و Galaxy Note7 به نظر می‌رسد این شرکت به تجربه کافی برای استفاده گسترده‌تر از صفحات با لبه‌ خمیده رسیده باشد.

در یکی-دو ماه گذشته شایعاتی منتشر شده بود که از عزم شرکت سامسونگ برای ارتقای سری جدید Galaxy A به صفحاتی با لبه خمیده خبر می‌داد. هنوز مشخص نیست که نسخه ۲۰۱۷ سری Galaxy A چه زمانی رونمایی می‌شود و چه مشخصاتی خواهد داشت، اما این احتمال وجود دارد که سامسونگ در این سری از صفحات لبه خمیده استفاده کنید، مانند صفحه نمایشی که در Galaxy S7 edge مشاهده کرده بودیم.

سری Galaxy A را سامسونگ در سال ۲۰۱۴ با معرفی Samsung Galaxy Alpha به عنوان محصولات میان‌رده و باکیفیت معرفی کرد. این سری اولین سری گوشی‌های سامسونگ بودند که از فلز در بدنه خود بهره می‌بردند. اگر سامسونگ بتواند با حفظ قیمت، نمایشگرهای لبه خمیده را به این سری از گوشی‌های خود بیاورد می‌تواند برگ برنده‌ای برای رقابت با شرکت‌های چینی داشته باشد که در حال تسخیر بازار میان‌رده‌ها هستند.

البته سری Galaxy A شامل گوشی‌های پایین‌رده و ضعیف‌تری مانند A3 هم می‌شود و به همین خاطر هنوز مشخص نیست که آیا تمام گوشی‌های این سری به صفحات نمایش خمیده مجهز می‌شوند یا سامسونگ آن‌ها را برای گوشی‌های قدرتمندتر مانند A7 و A8 کنار گذاشته است.

به غیر از این شایعات هنوز هیچ خبر موثقی درباره دیگر مشخصات سری ۲۰۱۷ این گوشی‌ها و همچنین قصد سامسونگ برای تغییر صفحه نمایش در آن‌ها وجود ندارد. احتمال دارد سامسونگ از گوشی‌های Galaxy A 2017 اوایل سال آینده میلادی رونمایی کند و باید تا آن زمان منتظر اخبار یا شایعات بیشتری در این باره باشیم.  15 آذر 1395
23 نظر
4.70
  40 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری