تست همراه اول

سرویس خبر
29 خرداد 1397 ساعت 09:50
11 نظر

 

شرایط فروش محصولات میتسوبیشی (نیمه دوم خرداد 97)

آخرین قیمت خودروهای میتسوبیشی در نمایندگی آرین موتور شامل میتسوبیشی اوتلندر، میتسوبیشی ASX، میتسوبیشی لنسر و میتسوبیشی میراژ را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

میتسوبیشی (به‌ژاپنی: 三菱グループ) به معنای سه لوزی (الماس) است. شرکت میتسوبیشی در ابتدا به‌عنوان شرکت حمل‌ونقل توسط (Yataro Iwasaki (۱۸۳۴-۱۸۸۵ در سال ۱۸۷۰ تأسیس شد. فعالیت‌های میتسوبیشی در عرصه‌های مختلف ازجمله: خودروسازی، هواپیماسازی، بانکداری، صنایع اتمی، الکترونیک، بازرگانی و…جریان دارد. خودروهای این شرکت دارای شهرت جهانی است و مدل لنسر، مدل پاجرو و مدل گالانت آن مشخص و شناخته‌شده‌تر از بقیه هستند. در طول جنگ جهانی دوم، هواپیماهای میتسوبیشی نیز زیر نظر Jiro Horikoshi ساخته می‌شد.

آرین موتور، به عنوان نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز، در ایران فعالیت می‌کند. این شرکت پس از مذاکرات به عمل آمده در سال ۱۳۸۹ با گروه میتسوبیشی موفق به اخذ نمایندگی رسمی این شرکت در سال ۱۳۹۰  شد و در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را با عرضه خودروی ASX 4WD به‌عنوان خودرویی دوستدار محیط‌زیست و کم‌مصرف در ایران شروع کرد.

شرکت آرین موتور نماینده رسمی خودروهای میتسوبیشی ژاپن در ایران، قیمت و شرایط فروش محصولات خود را با توجه به تغییرات نرخ ارز و تعرفه‌‎های جدید واردات اعلام نمود.

شرایط فروش نقدی و مشارکتی محصولات میتسوبیشی - نیمه دوم خرداد 97

بیشتر بخوانید:

معرفی میتسوبیشی میراژ 2017 در ایران

معرفی میتسوبیشی لنسر 2017 در ایران

معرفی میتسوبیشی ASX جدید در ایران

معرفی میتسوبیشی اوتلندر جدید در ایران  29 خرداد 1397
11 نظر
3.79
  53 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری