تست همراه اول

سرویس خبر
12 آذر 1395 ساعت 10:26
21 نظر

 

اندروید 7 برای Xperia XZ منتشر شد

در ادامه آغاز انتشار اندروید 7 برای گوشی‌های سونی، پرچمدار این شرکت، اکسپریا ایکس زد، نیز جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید را دریافت کرد.

یک روز پس از انتشار رسمی اندروید 7 برای Xperia X Performance، جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید برای پرچمدار سونی، Xperia XZ، نیز منتشر شد.

بر اساس اطلاعات فاش‌شده قبلی درباره برنامه به‌روزرسانی گوشی‌های اکسپریا، انتظار داشتیم اکسپریا ایکس‌زد یک ماه زودتر آپدیت اندروید نوقا را دریافت کند. در این به‌روزرسانی ویژگی‌هایی همچون استفاده هم‌زمان از دو اپلیکیشن، بهبود مصرف باتری در حالت استندبای و تغییرات نوار نوتیفیکیشن‌ها اضافه شده است، ضمن اینکه سونی هم امکانات بیشتری به قسمت دوربین گوشی افزوده است و برنامه‌های پیش‌فرض این شرکت نیز بهبودهایی به خود دیده‌اند.

مثل همه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، کاربران نسخه جدید اندروید را به صورت OTA دریافت خواهند کرد؛ بنابراین مشخص نیست در چه بازه زمانی این آپدیت به دست همه دارندگان اکسپریا ایکس‌زد برسد. اما شما می‌توانید با رفتن به تنظیمات دستگاه از قسمت About Device گزینه Software Updates را انتخاب کنید و ببینید برای آپدیت کردن نوبت به گوشی شما رسیده است یا خیر.


   12 آذر 1395
21 نظر
4.24
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری