تست همراه اول

سرویس خبر
11 آذر 1395 ساعت 12:19
3 نظر

 

اندروید 7 برای Xperia X Performance منتشر شد

شرکت سونی عرضه اندروید ۷ را برای پرچمدار گذشته خود Xperia X Performance به شکل محدود آغاز کرد. طی چند روز آینده تمامی این گوشی‌ها به آخرین نسخه اندروید به‌روزرسانی می‌شوند.

با گذشت چند ماه از عرضه نسخه خام اندروید ۷، شرکت‌های سازنده تلفن همراه به شکل آهسته‌ای در حال به‌روزرسانی گوشی‌هایشان به این نسخه از سیستم عامل اندروید هستند. بعد از شرکت الجی و اچ‌تی‌سی این بار نوبت به شرکت سونی رسیده است تا یکی از پرچمداران خود را به‌روز کند.

بعد از گذشت یک ماه از برنامه آزمایشی سونی برای گوشی‌های سری Xperia X، حالا این شرکت تصمیم گرفته است تا اندروید ۷ را به شکل رسمی برای Xperia X Performance منتشر کند.

هر چند این به‌روزرسانی فعلا در کشورهای محدودی مانند استرالیا، روسیه و کشورهای آمریکای لاتین منتشر شده است، اما احتمال آن می‌رود که به‌زودی کاربران دیگر نقاط جهان هم بتوانند گوشی خود را به‌روزرسانی کنند. این به‌روزرسانی با شماره ساخت 39.2.A.0.327 و برای دو گوشی Xperia X Performance (شماره مدل F8131) و Xperia X Performance Dual (شماره مدل F8132) منتشر شده است.

با این حساب گوشی Xperia X Performance اولین گوشی‌ای از شرکت سونی خواهد بود که طعم اندروید ۷ را خواهد چشید. احتمالا گوشی بعدی جدیدترین پرچمدار این شرکت Xperia XZ خواهد بود و پس از آن دیگر گوشی‌های رده بالای سونی یعنی Xperia X, Xperia X Compact, Xperia Z5 (تمام نسخه‌ها), Xperia Z3+, Xperia Z4 Tablet, Xperia XA و Xperia XA Ultra نیز به این نسخه مجهز خواهند شد. هر چند از زمان عرضه به‌روزرسانی برای این گوشی‌ها اطلاعاتی در دسترس نیست.

شما تا به حال توانسته‌اید اندروید ۷ را تجربه کنید؟ کدام ویژگی این سیستم عامل نظر شما را بیشتر به خود جلب کرده است؟  11 آذر 1395
4123 بازدید
3 نظر
4.11
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری