تست همراه اول

سرویس خبر
7 آذر 1395 ساعت 17:18
28 نظر

 

نشانه‌هایی از سرفیس فون مایکروسافت: اسنپدراگون 835 و 6 گیگابایت رم

اگرچه مایکروسافت رسما حرفی از سرفیس فون به میان نیاورده است، صحبت‌های ساتیا نادلا به‌طور ضمنی اشاره به تولید محصولی از این دست دارد.

شبهه‌ها در مورد سرفیس فون مایکروسافت ادامه دارد و گاهی خبرهایی در مورد گوشی هوشمند جدید این شرکت به گوش می‌رسد و گاهی دیگر ساخت گوشی توسط مایکروسافت تکذیب می‌شود. به هر حال اکنون امیدهایی در مورد تولید این گوشی ایجاد شده است. ساتیا نادلا در مصاحبه اخیر خود به گوشی‌های هوشمند نهایی اشاره‌ کرده است؛ چیزی که مایکروسافت در پی ساخت آن است. حالا وبسایت Nokia Power User اطلاعاتی از این دستگاه فاش کرده است.

یکی از ویژگی‌های وعده داده شده برای این گوشی استفاده از تراشه اسنپدراگون 835 است؛ پرچمدار 2017 کوالکام که عجیب نیست در سرفیس فون مایکروسافت شاهد آن باشیم. در گزارش همچنین آمده است که مایکروسافت روی دو نسخه از این گوشی کار می کند: یکی با 4 گیگابایت رم و دیگری با 6 گیگابایت رم.

ممکن است فکر کنید رم 4 گیگابایتی در مقابل میزان رم گوشی‌های اندرویدی میزان زیادی نباشد اما به خاطر داشته باشید که مایکروسافت سیستم عامل را کنترل می‌کند و می‌تواند مصرف رم را کاملا بهینه کند، درست مثل اپل که رم کمتری در گوشی‌هایش استفاده می‌کند، اما آیفون‌هایش سرعت بهتری نسبت به گوشی‌های اندرویدی مشابه دارند.

در این گزارش آمده که سرفیس فون نمایشگر 5.5 اینچ QHD دارد. البته تاکید شده که این اندازه‌ها بر اساس دیده‌های منابع گزارش‌دهنده است و اندازه‌گیری انجام نشده است.

به هر حال هنوز خیلی زود است که در مورد این گوشی اطلاعت دقیق به دست آوریم؛ چیزی که مایکروسافت هم رسما آن را تایید نکرده است.  7 آذر 1395
28 نظر
4.23
  26 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری