تست همراه اول

سرویس خبر
7 آذر 1395 ساعت 14:47
20 نظر

Ford Mustang V8 GT

فورد ماستنگ در خدمت پلیس آلمان

پلیس آلمان به‌تازگی خودرو پرتوان فورد ماستنگ هشت سیلندر GT را به خدمت گرفته است. این خودرو از تمام فناوری‌های موردنیاز پلیس‌ها برخوردار است و به لطف موتور هشت سیلندر می‌تواند به آسانی دزدها را دستگیر کند.

شرکت فورد در همکاری با تیونر آلمانی Wolf Racing خودرو جدیدی برای پلیس آلمان تدارک دیدند. نام این خودرو Wolf Wide 5.0 است و از رینگ‌های 20 اینچی با لاستیک های هانکوک بهره می‌برد. از دیگر ویژگی‌های این مدل باید به سیستم تنظیم ارتفاع کمک‌ها، کیت بدنه اسپرت، پانل‌های جانبی، اگزوز اسپرت و اسپویلرعقب اشاره کرد.

قدرت پیشرانه 5.0 لیتری هشت سیلندر این ماستنگ از 421 اسب‌بخار استاندارد فورد حالا به 455 اسب‌بخار رسیده است که یعنی این عضلانی می‌تواند صفرتاصد را تنها در 4.3 ثانیه طی کند. همچنین حداکثر سرعت آن نیز به بیش از 268 کیلومتر برساعت می‌رسد که برای هر افسر پلیس، سرعتی رویایی است!

این ماستنگ پلیس را برای کمپین امسال TUNE IT! SAFE ساخته‌اند؛ کمپینی که تیونرها را برای ساخت پکیج‌هایی مطابق قوانین آلمان تشویق می‌کند. سال‌های گذشته نیز اسپرت‌هایی همچون کوروت  C7، ب‌ام‌و سری4 با پکیج ،AC Schnitze مرسدس A-class با پکیج برابوس، آئودی R8 با پکیج ABT و... نیز همگی با لباس پلیس آلمان برای این کمپین ساخته شدند.

استفاده از سوپراسپرت‌ها به عنوان خودروهای پلیس به امری عادی برای کشورها تبدیل شده است. باتوجه قدرت موتور بالای این نوع خودروها، طبیعی است که شاهد حضورشان در ناوگان پلیس کشورهای پیشرفته باشیم، هرچندکه هیچ یک از این کشورها نخواهند توانست ناوگانی همچون ناوگان پلیس دوبی داشته باشند!

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما، خبرهایی هست که شما از آن بی‌خبرید!

kalayab_khodro
kalayabkhodro@  7 آذر 1395
20 نظر
4.69
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری