تست همراه اول

سرویس خبر
7 آذر 1395 ساعت 15:00
70 نظر

 

اولین پرچمداران با پردازنده 835 Snapdragon کدامند؟

Samsung Galaxy S8 و Xiaomi Mi 6 احتمالا اولین پرچمدارانی هستند که با پردازنده جدید و قدرتمند شرکت کوالکام یعنی 835 Snapdragon عرضه می شوند.

خیلی دور از انتظار نیست که شاهد پردازنده جدید و قدرتمند شرکت کوالکام بر روی پرچمداران آینده شرکت‌های تولیدکننده تلفن همراه باشیم.

مطابق گفته Keving Wong، مدیرعامل شرکت تحقیقاتی IHS در چین، Samsung Galaxy S8 و Xiaomi Mi 6 اولین دستگاه‌هایی هستند که با پردازنده تازه‌نفس و قدرتمند 835 Snapdragon شرکت کوالکام عرضه می‌شوند. کوالکام اعلام کرده که پردازنده قدرتمند 10 نانومتری این شرکت در حال تست و آزمایش توسط مصرف‌کنندگان است و این پردازنده احتمالا در کارخانه‌های بزرگ‌ترین تولیدکننده تلفن همراه در جهان، یعنی سامسونگ، و با مهندسی این شرکت ساخته می‌شود.

Keving Wong همچنین افشا کرده که احتمالا هر دو گوشی Samsung Galaxy S8 وXiaomi Mi 6  در ماه مارس معرفی خواهند شد که این تاریخ بلافاصله بعد از زمان معرفی پرچمدار بهاره سامسونگ، قبل از شروع نمایشگاه MWC است.

Galaxy S8 احتمالا با پردازنده اختصاصی شرکت سامسونگ یعنی Exynos و پردازنده 835 Snapdragon برای نسخه‌های آمریکایی  به بازار خواهد آمد. انحصار نسخه دارای پردازنده 835 Snapdragon به بازارهای آمریکا ممکن است به این دلیل باشد که سامسونگ می‌خواهد حرف آخر در مراحل تولید و بهینه‌سازی قدرت محصولاتش را خودش بزند.  7 آذر 1395
70 نظر
4.95
  76 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری