تست همراه اول

سرویس خبر
2 آذر 1395 ساعت 11:23
7 نظر

 

پخش زنده ویدیو به اینستاگرام اضافه شد

دو قابلیت جدید به اینستاگرام اضافه شد: پخش زنده ویدئو در بخش Story و ارسال عکس‌های این بخش به صورت موقت و خصوصی تنها برای برخی از دوستان.

اینستاگرام از قابلیت‌های جدید خود رونمایی کرد: پخش زنده ویدئو در بخش Story و ارسال عکس‌های این بخش به صورت موقت و خصوصی تنها برای بعضی دوستان.

اگرچه این قابلیت‌ها برای کاربران اینستاگرام جدید است و هنوز در دسترس همه نیز قرار نگرفته، این ویژگی‌ها از مدت‌ها قبل در سرویس‌های رقیب همچون پریسکوپ توییتر و لایو فیسبوک وجود داشت.

 

قابلیت لایو ویدئو در بخش استوری به کاربران اجازه می‌دهد ویدئوهایی را به صورت زده در این قسمت پخش کنند؛ ویدئوهایی که با آیکون لایو از سایر ویدئوها قابل تشخیص است.

قابلیت ارسال عکس و فیلم موقت به صورت دایرکت نیز در بخش استوری فراهم شده، طوری که می‌توانید عکس‌های خود را به جای اینکه برای همه دنبال‌کنندگان‌تان در بخش استوری قرار دهید تنها برای برخی از آنها به صورت خصوصی ارسال کنید.

  

ارسل عکس‌ها و ویدئوهای استوری به‌صورت خصوصی از امروز برای همه کاربران فعال شده، اما پخش زنده ویدئو در استوری تنها برای برخی کاربران فعال است و به‌زودی برای سایرین نیز منتشر می‌شود.

 

A video posted by Instagram (@instagram) on  2 آذر 1395
7 نظر
3.57
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری