تست همراه اول

سرویس خبر
1 آذر 1395 ساعت 13:58
0 نظر

 

یازدهمین شماره از مجله کلکسیون منتشر شد

خودروهای خاص، از سوپراسپرت تا کانسپت و کلاسیک؛ بررسی برند عاشقان آفرود و معرفی خودروهایی که تنها با دسته‌های بازی می‌توان آن‌ها را کنترل کرد

پس ازویژه­‌نامه فراری، خرسندیم که دوباره به میان شما بازگشتیم. در یازدهمین شماره از کلکسیون همچون روال سابق برترین خودروهای دنیا را به صف کرده‌ایم. خودروهای خاص متعددی از زمان انتشار کلکسیون 9 تا به امروز معرفی شده­‌اند، که سعی ما انتخاب بهترین­‌ها بوده است. در این مدت نسل جدید بسیاری از خودروها به بازار آمد، خودروسازان متعددی نیز خرق عادت کردند و به دنیای شاسی­‌بلندها وارد شدند. علاوه­‌براین کانسپت­‌ها تصویر متفاوتی از آینده به شما نشان می­‌دهند، دنیایی با تعریف­‌های جدید؛ خصوصا ستاره­‌های آلمانی، به صدای آن­‌ها به دقت گوش کنید و رویاپردازی کنید.

جهت اطلاع از لیست خودروها هشتگ #کلکسیون11 را در اینستاگرام جستجو کنید

در اقدامی جدید 32 خودرو خاص معرفی‌شده را براساس ارزش کلکسیونی آن­‌ها رتبه­‌بندی کرده­‌ایم. عوامل متعددی در تعیین ارزش مادی و معنوی خودرو دخیل‌اند. با آن که بیشتر این عوامل و سهم هر یک از آن‌ها در ارزش­‌گذاری خودروها سلیقه‌ای به نظر می‌رسد، در نهایت می‌توان چند عامل را به طور کلی مورد تایید بیشتر علاقه‌مندان، صاحب‌نظران و متخصصان دانست.

معرفی برترین برندهای دنیا را با لندروور ادامه داده­‌ایم. تاریخچه، معرفی کارخانه، خودروهای نظامی، حضور در ایران و معرفی تمام مدل­‌های خیابانی ساخته‌شده از قسمت­‌های این پرونده جذاب است.

سیر در تاریخ را فراموش نکرده­‌ایم و به دهه 60 میلادی رسیده­‌ایم، دوره­‌ای که موستانگ افسانه­‌ای وارد دنیای خودرو شد. همچنین با کانسپت­‌های بازی گرن­‌توریزمو دنیای جدیدی تجربه کرده­‌ایم.

برای خرید این شماره علاوه­‌بر کیوسک­‌های منتخب، می­‌توانید به این صفحه در سایت بامیلو مراجعه کنید.

به امید آن که تلاش ما مورد رضایت شما باشد.

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما، خبرهایی هست که شما از آن بی‌خبرید!  1 آذر 1395
0 نظر
4.50
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری