تست همراه اول

سرویس خبر
30 آبان 1395 ساعت 20:24
9 نظر

 

ال‌ جی نمایشگر دوم V30 را با چیزی جذاب‌تر عوض می‌کند؟

ایوان بلاس، فاش‌کننده معروف اطلاعات گوشی‌های هوشمند پیش از معرفی آن‌ها، گفته‌ است رندرهای اولیه V30 را در اختیار دارد که در آن اثری از نمایشگر دوم دیده نمی‌شود.

نمایشگر دوم یکی از خلاقیت‌هایی بود که سال گذشته ال‌جی در یکی از پرچم‌دارانش، V10، ارائه داد. نمایشگری که بالای صفحه نمایش 5.7 اینچی قرار گرفته، همیشه روشن است و می‌توانید میانبرهای مورد نیازتان را در آن قرار دهید (البته در واقع ال‌جی از دو نمایشگر استفاده نکرده بود، بلکه یک نمایشگر با کنترل‌کننده‌های مختلف بود). در V20 نیز شاهد این نمایشگر دوم هستیم که کاربرد و عملکرد آن نسبت به نسخه قبلی بسیار بهتر شده است. با این حال اخباری به گوش می‌رسد که V30 فاقد نمایشگر دوم خواهد بود.

ایوان بلاس، صاحب اکانت معروف @evleaks، در آخرین توییتش ادعا کرده است که تصاویر رندرهای اولیه LG V30 را در اختیار دارد. البته او این تصاویر را فاش نکرده، اما در ریپلای‌های توییتش گفته که نمایشگر دوم از وی 30 حذف شده و ال‌جی جای آن را با چیزی جدید و جذاب‌تر پر کرده است. اگر به گفته بلاس اعتماد کنیم، که در بیشتر مواقع معلوم‌ شده است درست می‌گوید، باید منتظر خلاقیتی دیگر در LG V30 باشیم.

ال‌جی در چند سال اخیر نشان داده که اندکی دمدمی مزاج است و قابلیت‌هایی را در برخی گوشی‌هایش قرار می‌دهد و خیلی زود از کارش پشیمان می‌شود. مثلا در V10 شاهد دوربین دوگانه سلفی بودیم که در V20 و G5 جای آن را دوربین دوگانه اصلی گرفت. یا G5 از طراحی ماژولار برخوردار بود اما شنیده می‌شود ال‌جی قصد ندارد ایده‌ مشابهی را در G6 پیاده کند.

V20 اوایل سپتامبر معرفی شد و اگر مطابق معمول انتظار داشته باشیم ال‌جی 12 ماه برای معرفی نسل بعدی آن صبر کند، هنوز 9 یا 10 ماه تا معرفی V30 زمان باقی است و به همین دلیل حتی اگر بلاس واقعا رندرهای اولیه این محصول را در اختیار داشته باشد، در ده ماه آینده ممکن است طراحی وی 30 کاملا تغییر کند.

با این حال به نظر شما اگر ال‌جی صفحه نمایش دوم را از V30 حذف کند، قصد دارد چه چیز جدید و جذابی به آن اضافه کند؟  30 آبان 1395
9 نظر
4.16
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری