تست همراه اول

سرویس خبر
26 آبان 1395 ساعت 19:41
23 نظر

 

اندروید 7 برای میت 8 منتشر می‌شود

هوآوی به زودی اندروید 7 را برای کاربران میت 8 رسما منتشر می کند، هرچند این نسخه از اندروید اکنون نیز روی سرورهای این شرکت در دسترس است.

مدت زیادی نیست که میت 9 هوآوی معرفی شده است؛ گوشی هوشمندی که اندروید 7 را از ابتدا روی خود داشت. پس نباید عجیب باشد که منتظر انتشار اندروید 7 برای نسل قبلی سری میت این شرکت، میت 8، نیز باشیم.

اگرچه این آپدیت اکنون روی سرورهای هوآوی برای دانلود در دسترس است اما هنوز رسما منتشر نشده است. منطقی است که این شرکت تا عرضه میت 9 و شروع فروش آن صبر کند و پس از آن آپدیت اندروید 7 را برای میت 8 منتشر کند. به هر حال یکی از کاربران میت 8 در انجمن XDA فرم ور جدید را نصب کرده و برخی از جزئیات آن را در اختیار سایر کاربران قرار داده است.

با توجه به اسکرین‌شات‌های منتشر شده، اندروید 7 نوقا روی میت 8 از رابط کاربری EMUI 5.0 بهره می‌برد؛ همان رابط کاربری که روی میت 9 است. بدین ترتیب ویژگی‌هایی همچون میانبر‌ها در قیمت پایینی نمایشگر، صفحه خانه با قیمت اپلیکیشن‌ها و پشتیبانی از نمایش همزمان دو اپلیکیشن در کنار هم (multi-window)، در این گوشی نیز دیده می‌شود.

احتمالا هوآوی به‌زودی انتشار رسمی اندروید 7 برای میت 8 را آغاز می‌کند. پس اگر شما هم از این گوشی استفاده می‌کنید می‌توانید گوشی خود را روی حالت خودکار دریافت آپدیت قرار دهید و منتظر باشید یا اینکه به‌صورت دستی انتشار آپدیت را چک کنید.  26 آبان 1395
23 نظر
3.83
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری