تست همراه اول

سرویس خبر
27 آبان 1395 ساعت 16:12
19 نظر

 

تماشا کنید: تست مقاومت گوشی سرامیکی Mi Mix شیائومی

با اینکه شیائومی را همیشه با لقب چینی صدا می‌زنند اما این شرکت نشان داده است می‌تواند محصولات خلاقانه ای به بازار عرضه کند. یکی از این محصولات فبلت سرامیکی بدون لبه می میکس است که در ادامه مطلب مقاومت و دوام آن آزمایش شده است.

چند هفته پیش شیائومی از فبلت 6 اینچی جدید پرده برداشت که چشم‌ها را به خود خیره کرد. Mi Mix نام این گوشی سرامیکی بدون لبه است که در ویدئو زیر مورد آزمایش قرار گرفته است.

تست این گوشی به دلیل جنس خاص بدنه‌اش بسیار اهمیت دارد. سرامیک نسب به شیشه و آلومینیوم سخت‌تر و محکم‌تر و البته سنگین‌تر است به همین خاطر باید بتواند در برابر خراشیده شدن مقاومت بیشتری از خود نشان دهد. همچنین انتظار داریم بدنه سرامیکی Mi Mix از تست خمش نیز سربلند بیرون بیاید.

مثل تست‌های قبلی مقاومت و دوام گوشی‌ها، ابتدا خراشی پذیر بودن نمایشگر، بدنه، دوربین و اسکنر اثر انگشت شیائومی می میکس آزمایش می‎شود. سپس نمایشگر آن در برابر شعه آتش قرار می‌گیرد و در مرحله آن به سراغ خم کردن آن می‌رویم.

در تمام آزمایش‌ها Xiaomi Mi Mix مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد و به راستی می‌توان یکی از سرسخت‌تر گوشی‌های 2016 را بر آن نهاد. این ویدئو را تماشا کنید و بگویید چه نظری در مورد آن دارید.

   27 آبان 1395
19 نظر
4.39
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری