تست همراه اول

سرویس خبر
23 آبان 1395 ساعت 15:25
6 نظر

 

آپدیت نرم‌افزاری جدید برای رفع مشکلات Xperia X Performance

عملکرد شتاب‌سنج گوشی اکسپریا ایکس پرفورمنس با اختلالاتی روبرو بود که سونی با ارائه آپدیت OTA خیال کاربران را راحت کرده است.

همان‌طور که می‌دانید سونی سری X را جانشین Z کرد؛ دستگاه‌هایی که تا اینجای کار، اگر منصفانه قضاوت کنیم، عملکرد خوبی داشته‌اند به جز Xperia X Performance. شتاب‌سنج این گوشی از همان ابتدای فروش برای بعضی کاربران مشکل‌ساز شد. وظیفه شتاب‌سنج تشخیص حرکات گوشی و زاویه چرخش است. خوشبختانه سونی این باگ را با ارائه آپدیتی کم‌حجم برطرف کرده است.

پیش از این‌که مشکل حل شود در صورتی که چرخش خودکار گوشی را فعال می‌کردید شتاب‌سنج گاهی اوقات از کار می‌افتاد. اگر گوشی در حالت عمودی متوقف می‌شد باز هم قابل تحمل بود، اما وضعیتی را تصور کنید که نمایشگر در حالت افقی گیر کرده و عملا استفاده از گجت را غیرممکن می‌کند. هنگام مواجه‌شدن با این معضل تنها راه حل ری‌استارت‌کردن گوشی و شروع مجدد کار آن بود که نمایشگر به صورت پیش‌فرض در حالت عمودی روشن شود!

خوشبختانه سونی چند هفته پیش به مشکل اکسپریا ایکس پرفورمنس اعتراف کرد و حالا برای نسخه‌های دو سیم‌کارت و تک‌سیم‌کارت، که به ترتیب با کدهای F8132 و F8131 شناخته می‌شوند، آپدیت‌هایی ارائه کرده است. نظر شما درباره این گوشی چیست؟ در صورتی که از این گجت استفاده می‌کنید آیا آپدیت مذکور را دریافت کرده‌اید؟ اصلا شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید؟نظرات کاربران

در حال بارگذاری