تست همراه اول

سرویس خبر
21 آبان 1395 ساعت 17:36
6 نظر

 

اسنپدراگون 830 از Quick Charge 4 پشتیبانی می‌کند

وسوسه شارژ شدن سریع‌تر باتری‌ها همچنان ادامه دارد. در همین راستا کوالکام قصد دارد در نسل جدید پردازنده اسنپدراگون از فناوری کوییک شارژ 4 استفاده کند که پیشرفت بزرگی برای کوییک شارژ 3 به‌شمار می‌رود.

فناوری کوییک شارژ ۳ بطور شگفت‌انگیزی سرعت شارژ باتری را در گوشی‌هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کنند افزایش داده است. اگر گوشی هوشمند شما از این فناوری پشتیبانی می‌کند حتما متوجه سرعت شارژ آن شده‌اید. اما این پایان تکنولوژی کوییک شارژ کوالکام نیست.

سایت خبری fudzilla.com گزارش داده که کوالکام قصد دارد در اسنپدراگون ۸۳۰ از کوییک شارژ ۴ رونمایی کند. با کمک کوییک شارژ ۴ استفاده از شارژرهای ۲۸ واتی ممکن می‌شود. شارژرهایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کنند خروجی ۵ ولت/۴.۷ تا ۵.۶ آمپر یا ۹ ولت/۴ آمپر خواهند داشت.

نگاهی به این اعداد نشان می‌دهد که بازهم شاهد قوی‌تر شدن شارژرها هستیم. ظاهرا کوالکام راهی یافته تا بدون آسیب رساندن به سلول‌های باتری بتواند آنها سریع‌تر از گذشته شارژ کند. کوییک شارژ ۴ با تکنولوژی INOV یا Intelligent Negotiation for Optimum Voltage می‌تواند تشخیص دهد در هر زمان باتری چه میزان انرژی برای شارژ نیاز دارد؛ همچنین می‌تواند انرژی سرازیرشده به سمت باتری را برای جلوگیری از افزایش دمای آن کاهش دهد. 

انتظار می‌رود اسنپدراگون ۸۳۰ با کوییک شارژ ۴ در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی در اختیار تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها قرار بگیرد.   21 آبان 1395
6 نظر
4.30
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری