تست همراه اول

سرویس خبر
21 آبان 1395 ساعت 14:22
62 نظر

 

رابط کاربری گلکسی اس 7 در اندروید نوقا چگونه است؟

چند روز دیگر آپدیت اندروید نوقا برای Galaxy S7 و Galaxy S7 edge عرضه می‌شود. کاربرانی که در پروژه بتای این به‌روزرسانی شرکت کرده‌اند، اسکرین‌شات‌هایی از اندروید 7 با چاشنی تاچ‌ویز سامسونگ منتشر کرده‌اند که در ادامه آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

اندروید نوقا اولین‌بار در کنفرانس Google I/O معرفی شد. کمپانی‌های مختلف در حال آماده‌سازی این نسخه برای پرچمداران و گوشی‌های بالارده خود هستند که به کمی زمان احتیاج دارد. با توجه به این‌که کمتر از یک‌درصد دستگاه‌های اندرویدی آخرین آپدیت نرم‌افزاری را دریافت کرده‌اند، عرضه آن برای گلکسی اس7 و اس7اج می‌تواند تحولی اساسی در آمار توزیع اندروید ۷ ایجاد کند.

چند روز پیش نسخه بتای نوقا برای کاربرانی که پرچمداران سامسونگ را خریده‌اند و در انگلستان یا کره‌جنوبی زندگی می‌کنند عرضه شد. امروز نیز کارشناسان وب‌سایت Sam Mobile به آخرین نسخه اندروید برای گلکسی اس7 دسترسی پیدا کرده‌اند که اسکرین‌شات‌های آن را در ادامه مشاهده می‌کنید. در این نسخه قابلیت‌هایی نظیر فونت جدید، فیلتر رنگ آبی برای خوانایی در شب، شخصی‌سازی قدرت پردازشی دستگاه و انیمیشن‌های جدید به رابط کاربری اس7 و اس7اج افزوده شده است.

نظر شما درباره این آپدیت چیست؟ آیا شما هم از پرچمداران سامسونگ استفاده می‌کنید؟ آیا از رابط کاربری اختصاصی این برند راضی هستید؟  21 آبان 1395
62 نظر
4.12
  25 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری