تست همراه اول

سرویس خبر
15 آبان 1395 ساعت 16:06
44 نظر

 

هوآوی در اندیشه تصاحب جایگاه اپل

سومین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان، تصمیم گرفته جایگاه خود را ارتقا بخشد و در دو سال آینده جا پای اپل بگذارد.

مدیر بخش مشتریان هوآوی از نقشه‌های این شرکت برای تصاحب جایگاه اپل در رده‌بندی جهانی سخن گفت. این شرکت تصمیم داد در دو سال آینده خود را به جایگاه دوم جهان، پشت سر سامسونگ، برساند. هوآوی اکنون در جایگاه سوم بزرگترین تولیدکننده‌های گوشی‌های هوشمند جای گرفته و به همین خاطر هدفی که برای خود در نظر گرفته چندان دور از دسترس نیست، هر چند پشت سر گذاشتن اپل نیز کار ساده‌ای نیست.

طبق اطلاعات Strategy Analytics هوآوی در سه ماهه قبل 9 درصد سهم بازار را در اختیار داشت و 33.6 میلیون دستگاه گوشی هوشمند تولید کرده است. اپل نیز در این مدت 12 درصد سهم بازار را در اختیار دارد و 45.5 میلیون گوشی هوشمند تولید کرده است. اما سامسونگ در همین مدت بالاتر از سایر تولیدکننده‌ها با 20.1 درصد سهم بازار و تولید 75.3 میلیون دستگاه در صدر جدول فروش قرار دارد.

این مسئول شرکت هوآوی، تکنولوژی های در حال توسعه این شرکت همچون، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را از جمله شانس‌های هواوی در پیشی گرفتن بر اپل می‌داند.

هوآوی چند روز پیش، پرچمدار سری میت خود، میت 9، را رونمایی کرد؛ پرچمداری با نمایشگر بزرگ و سخت‌افزاری قدرتمند. حالا باید منتظر باشیم ببینیم آیا فروش گوشی جدید هوآوی و دیگر گوشی‌های این شرکت به اندازه‌ای هست که گوی سبقت را اپل برباید یا نه.

   15 آبان 1395
44 نظر
4.14
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری