تست همراه اول

سرویس خبر
19 دی 1395 ساعت 11:36
12 نظر

 

اهدا جوایز مسابقه ماشین درون

تیم کالایاب خودرو جی‌اس‌ام با همکاری وب پوش مدتی پیش مسابقه‌ای جذاب در اینستاگرام برگزار کرد.

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چهره شما شبیه چه ماشینی است؟ شاید الان با خودتان بگویید شبیه به پورشه، لکسوس و یا حتی لامبورگینی باشید. همین ایده جذاب، بهانه شروع مسابقه جالبی بود که آبان‌ماه امسال برگزار کردیم.

در مسابقه کالایاب خودرو از شرکت‌کننده‌ها خواستیم عکسشان را به همراه خودرویی که تصور می‌کنند شبیه آن هستند را برای ما ارسال کنند. سپس تیم داوری کالایاب خودرو ازمیان عکس‌های ارسالی شرکت‌کننده‌ها 20 عکس، که بیشترین شباهت را داشتند، با هشتگ GSMcarface# در اکانت اینستاگرام کالایاب خودرو به نظرسنجی عمومی گذاشت.


 

معیار برنده‌شدن، جمع‌آوری بیشترین لایک در مدت زمان 12 روزه برگزاری این مسابقه بود. در پایان مسابقه نیز ازمیان 20 شرکت‌کننده‌، 11 نفر انتخاب شدند. سایت وب‌پوش به 10 نفر، 10 تی‌شرت با طرح دلخواهشان اهدا کرد؛ لیست این 10 نفر را از اینجا ببینید. نفر برتر این مسابقه نیز، که بیشترین لایک را از هوادارانش گرفته بود، از طرف وب‌پوش برنده ربع سکه طلا شد. ضمن تبریک به همه برندگان و همچنین سپاس از تمامی دوستانی که در این مسابقه نیز همراه ما بودند، از سایت وب‌پوش نیز تشکر و قدردانی می‌کنیم چراکه با حمایتش، مسابقه ما را هیجان‌انگیزتر کرد.  


 

 

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما خبرهایی هست که شما از آنها بی‌خبرید!  19 دی 1395
12 نظر
3.33
  18 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری