تست همراه اول

سرویس خبر
4 آبان 1395 ساعت 15:40
3 نظر

BMW Film THE ESCAPE

تماشا کنید: فرار؛ دومین فیلمی که ب ام و ساخت!

BMW The Escape نام جدیدترین فیلم ب ام و است که در ادامه این مطلب می‌توانید به تماشای آن بنشینید.

16 سال پیش ب‌ام‌و برای آنکه توانایی محصولات جدیدش را به رخ مرسدس و آئودی بکشد، دست به حرکت خلاقانه‌ای زد که کسی در آن زمان توقعش را نداشت؛ باوریایی‌ها در آن زمان مجموعه فیلم کوتاهی با نام The Hire ساختند. این فیلم 8 قسمتی، که در سال‌های 2001 و 2002 منتشر شد، داستان راننده‌ای (معروف به Driver) بود که برای مشتریان مختلف و بدون آنکه چیزی بپرسد، کارهای خطرناکی انجام می‌داد! بازیگر نقش راننده را آقای کلایو اوون برعهده داشت؛ همان بازیگر 52 ساله انگلیسی که سال 2004 برای بازی در فیلم The Closer جایزه گلدن گلوب گرفت.

با اینکه منتقدان بعد از معرفی فیلم The Hire در فستیوال کن سال 2001 ، نگاه خوب و مثبتی به آن نداشتند اما نتیجه این کار ب‌ام‌‌و تاثیرات عجیب و غریبی داشت تا آنجاکه طی 4 ماه بیش از 11 میلیون بازدید داشت و 2 میلیون نفر نیز برای دیدنش در سایت BMW Film ثبت‌نام کردند. حتی برخی‌ها معتقدند افزایش فروش 12درصدی ب‌ام‌و در سال 2001 (نسبت به 2000) به دلیل انتشار این فیلم است!

سال 2011 نیز کارشناسان ب‌ام‌و خبر دادند که هر 8 قسمت فیلم The Hire طی 10 سال اخیر مجموعا بیش از 100 میلیون بازدید داشته است. این فیلم همچنین یک موفقیت جهانی هم داشت؛ آقای لوک بیسان تهیه کننده فیلم سینمایی The Transporter بعدها در مصاحبه‌ای صراحتا اعلام کرد که ترانسپورتر را با اقتباس از فیلم ب‌ام‌و ساخته است. باورتان می‌شود؟!

اما بعد از گذشت ربع قرن نوبت سری جدید فیلم ب‌ام‌و رسیده است؛ روز دوشنبه هفته جاری آلمانی‌ها به مناسبت پانزدهمین سال BMW Film ، فیلم جدیدشان را با نام The Ecape منتشر کردند. در این فیلم جدید بازهم شاهد حضور کلایو اوون به‌عنوان نقش اول هستیم و هم‌بازی او این‌بار داکوتا فانینگ است. این فیلم دو نکته جالب دارد؛ اول اینکه آقای نیل بلومکمپ، که سابقه کارگردانی فیلم‌هایی چون District 9 و Elysium را دارد، حالا تهیه‌کنندگی آن‌را برعهده گرفته است. دوم اینکه خودروی اصلی این فیلم، نسل جدید سری5 است که تاکنون در جایی رونمایی رسمی نشده!

 

 

 

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما خبرهایی هست که شما از آنها بی‌خبرید!  4 آبان 1395
7291 بازدید
3 نظر
5.00
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری