تست همراه اول

سرویس خبر
2 آبان 1395 ساعت 14:14
34 نظر

 

نتیجه نظرسنجی: فروش کم در انتظار پیکسل‌های گوگل

اگرچه پیکسل‌های گوگل مشخصات سخت‌افزاری عالی دارند، به نظر می‌رسد قیمت بالای آنها بسیاری از کاربران را از خریدشان منصرف می‌کند.

چندی پیش گوگل از گوشی‌های جدیدش با نام پیکسل و پیکسل ایکس‌ال رونمایی کرد؛ گوشی‌هایی که یک تفاوت اساسی با نکسوس‌های این شرکت دارند: طراحی این گوشی‌ها از ابتدا تا انتها به عهده گوگل بوده است. به همین خاطر است که تنها نشان گوگل روی این محصولات دیده می‌شود.

حالا یکی دو روزی است که این گوشی‌ها روانه بازار شده‌اند؛ گوشی‌هایی که انتظار می‌رود در کشور ما فروش خوبی نداشته باشند. در روزهای گذشته از کاربران جی‌اس‌ام در مورد خرید گوشی‌های پیکسل گوگل سوال کردیم. در نتایج حاصل شده از این نظرسنجی اکثریت کاربران فروش خوبی برای این گوشی‌ها متصور نیستند.

همانطور که در نتایج مشاهده می‌کنید حدود 34 درصد کاربران فروش خوبی برای این دو گوشی پیش‌بینی کرده‌اند و سایر کاربران (66 درصد) امیدی به فروش بالای این گوشی‌ها ندارند.

کاربران یکی از دلایل اصلی فروش نرفتن پیکسل و پیکسل ایکس‌ال را قیمت بالای آنها می‌دانند؛ قیمتی که این گوشی را هم‌رده آیفون‌های اپل قرار داده است. اگرچه افراد بسیاری حاضرند برای پرچمداران اپل چنین پولی پرداخت کنند، به نظر نمی‌رسد طرفداران گوشی‌های اندرویدی برای پیکسل‌های گوگل چنین هزینه‌ای بپردازند.

بدون شک مشخصات سخت‌افزاری پیکسل‌ها در کنار اندروید خالص گوگل تجربه‌ای خاص و متفاوت برای کاربران به همراه دارد، اما باید دید گوگل نیز قیمت این محصولات را برای جلب نظر اندرویدی‌ها کاهش می‌دهد یا خیر.

تنها چند روز از عرضه این گوشی‌ها می‌گذرد و نمی‌توان به‌طور قطعی در مورد فروش آنها اظهار نظر کرد. به هر حال فعلا باید منتظر بمانیم تا اولین آمار و ارقام مربوط به فروش پرچمداران جدید گوگل از سوی این شرکت اعلام شود.نظرات کاربران

در حال بارگذاری