تست همراه اول

سرویس خبر
29 مهر 1395 ساعت 15:05
415 نظر

مشاور خرید

سوال‌هایتان را در مورد iPhone 7 از جی‌اس‌ام بپرسید

چنانچه قصد خرید آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس را دارید یا به‌تازگی آن را خریداری کرده‌اید، تمام سوال‌های مربوط به قبل یا بعد از خرید این گوشی و موضوعات پیرامونی آن را می‌توانید از جی‌اس‌ام بپرسید و جواب سوالتان را بگیرید.

۱۷ شهریور ماه امسال روز بزرگی برای اپل و طرفداران این شرکت بود، چرا که نهمین نسل آیفون‌ها با نام آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به صورت رسمی رونمایی شد. پرچمداران جدید اپل تنها پس از گذشت ۱۰ روز از معرفی (۲۷ شهریور) با قیمت نجومی وارد بازار کشورمان شدند. به مرور از قیمتشان کاسته شد، اما همچنان پس از گذشت یک ماه به قیمت واقعی خود نرسیده‌اند و تا زمانی هم که موجودی فروشگاه‌ها زیاد نشود این اتفاق نخواهد افتاد.

اگر شما هم قصد خرید آیفون‌های جدید اپل را دارید یا هم‌اینک یکی از آنها را خریداری کرده‌اید می‌توانید سوالات خود را در این زمینه از ما بپرسید و با دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید و در بحث‌های پیرامونی آن شرکت کنید؛ اما قبل از آن پیشنهاد می‌کنیم سری به بررسی تخصصی هر دو پرچمدار بزنید. به هر کدام از این محصولات به صورت اختصاصی و مفصل پرداخته شده و ممکن است جواب بسیاری از سوال‌هایتان را پیدا کنید.

از آیفون ۷ بیشتر بدانید: بررسی تخصصی آیفون 7؛ عروسک جدید ویترین اپل

 

از آیفون ۷ پلاس بیشتر بدانید: بررسی تخصصی iPhone 7 Plus؛ شجاعت

 

در بخش نظرات این مطلب هم‌اکنون می‌توانید تمام سوال‌های خود را در رابطه با آیفون ۷ و ۷ پلاس طرح کنید و جوابتان را در قسمت نظرات از نویسنده دریافت کنید.

 نظرات کاربران

در حال بارگذاری