سرویس خبر
20 مهر 1395 ساعت 14:00
163 نظر

هفتی که خوش یمن نبود!

سامسونگ رسما فروش Galaxy Note 7 را متوقف کرد

در پی انتشار خبر آتش گرفتن گلکسی نوت 7‌های تعویض شده شرکت سامسونگ بار دیگر فروش فبلت جدید خود را متوقف کرد و از کاربران خواست تا برای حفظ امنیتشان گوشی خود را خاموش کنند و از آن استفاده نکنند.

سامسونگ طی اطلاعیه‌ای از شرکای جهانی خود رسما درخواست کرد تا فروش و تعویض گوشی‌های Galaxy Note 7 را با دیگر متوقف سازند. این اطلاعیه در پی انتشار گزارشاتی مبنی بر آتش گرفتن دوباره گلکسی نوت 7 های تعویض شده صادر شده است که حداقل 6 مورد آن در هفته گذشته، و پس از شروع دوباره فروش نوت 7، حادث شده است.

سامسونگ در این اطلاعیه از همه مشتریان خود خواسته است تا فورا گلکسی نوت 7 (چه نسخه اول و چه نسخه تعویض شده) خود را خاموش کرده و از استفاده آن خودداری کنند. این شرکت همچنین از فروشگاه‌ها و اپراتورهای مخابراتی در سراسر جهان خواسته است تا برنامه تعویض Galaxy Note 7 را متوقف کنند و گوشی جدیدی به مشتریان نفروشند.

سامسونگ در وب‌سایت خود گفته است: این شرکت همچنان خود را متعهد به حفظ امنیت و سلامت مشتریان می‌دانند و به همین خاطر، با همکاری سازمان‌های نظارتی، تحقیقات در مورد انفجارهای اخیر را آغاز کرده است تا دلایل آن مشخص شود.

به نظر می‌رسد عدد 7، که عددی خوش یمن به حساب می‌آید، برای سامسونگ کاملا نحس بوده است. این دومین بار است که سامسونگ از زمان ورود گلکسی نوت 7 به بازار فروش آن را متوقف می‌کند و از مشتریان می‌خواهد تا گوشی خود را برای حفظ امنیتشان خاموش کنند. حال باید دید مدیران سامسونگ چه تصمیمی برای کنترل این بحران خواهند گرفت. آیا دوباره Galaxy Note 7 را به بازار می‌فرستند یا خط تولید آن را برای همیشه تعطیل می‌کنند. نظر شما در این رابطه چیست؟  20 مهر 1395
163 نظر
5.00
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری