تست همراه اول

سرویس خبر
20 مهر 1395 ساعت 11:32
8 نظر

 

امکانات نسخه جدید ویندوز 10 موبایل افشا شد

اخیرا تصاویری از جدیدترین نسخه ویندوز 10 موبایل منتشر شده است که امکانات آن را پیش از عرضه رسمی افشا می‌کند. در ادامه آن‌ها را به شکل مختصر بررسی می‌کنیم.

در حالی که مایکروسافت قصد ادامه سری لومیا را ندارد، همچنان به ویندوز و آپدیت‌های متوالی متعهد است. طبق اخباری که اخیرا منتشر شده بروزرسانی موبایل و دسکتاپ همزمان انجام می‌گیرد اما تاریخ مشخصی اعلام نشده است. عده‌ای معتقدند بروزرسانی این سیستم‌عامل محبوب در ماه آوریل (فروردین) صورت می‌گیرد اما منابع رسمی این ادعا را تایید نکرده‌اند. به هر حال تعدادی اسکرین‌شات از نسخه جدید ویندوز درز کرده است که امکانات جدید آن را افشا می‌کنند. در ادامه با جی‌اس‌ام همراه باشید.

نسخه اول Redstone در تابستان 2016 عرضه شد و حالا نوبت به دومین نسخه با نام Redstone 2 رسیده است. یکی از مهم‌ترین اهداف بروزرسانی این است که عملکرد ویندوز نسخه دسکتاپ و موبایل را به یکدیگر نزدیک کند. البته بدیهی است که نمی‌توان یک نسخه واحد برای گجت‌های مختلف عرضه کرد زیرا اسمارت‌فون‌ها به ویژگی‌های خاص خود نیازمندند.

از جمله مهم‌ترین تغییرات این نسخه باید به بهبود عملکرد Continuum اشاره کرد. این بروزرسانی ثبات بیشتری برای کونتینوم به ارمغان می‌آورد. یکی دیگر از ویژگی‌هایش مربوط به Proximity Connect می‌شود. این ویژگی به گجت‌ها اجازه می‌دهد بدون نیاز به سیم و با استفاده از بلوتوث به دستگاه‌های دیگر وصل شوند.

نظر شما درباره این بروزرسانی چیست؟ آیا تاکنون گوشی‌های لومیا یا نسخه موبایلی ویندوز را تجربه کرده‌اید؟ در این صورت می‌توانید تجربه خود را با کاربران جی‌اس‌ام در میان بگذارید.  20 مهر 1395
4261 بازدید
8 نظر
4.55
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری