تست همراه اول

سرویس خبر
14 مهر 1395 ساعت 16:55
29 نظر

 

پنجمین سالگرد درگذشت استیو جابز

5 سال پیش در چنین روزی خبری منتشر شد که همه را شوکه کرد؛ درگذشت استیو جابز نه تنها برای کاربران اپل ناراحت‌کننده بود، بلکه کاربران شرکت‌های رقیب هم از شنیدنش ناراحت شدند.

5 اکتبر 2011 خبری منتشر شد که همه را شوکه کرد: استیو جابز درگذشت. این خبر به قدری تلخ و ناگوار بود که در ساعت‌های اولیه خیلی‌ها آن را باور نداشتند، اما کم‌کم منابع خبری مختلف درگذشت مدیرعامل اپل را تایید کردند و سایت اپل نیز طی اطلاعیه‌ای فوت استیو جابز را تسلیت گفت.

امروز پنجمین سالگرد درگذشت مدیرعامل فقید اپل، استیو جابز، است؛ فردی که بی‎شک یکی از تاثیرگذارترین افراد عصر ماست و کارهایش کمک بسیاری به پیشرفت فناوری و تبدیل شدن جهان به جایی بهتر کرده است.

تنها کاربران اپل نیستند که او را می‌پرستند، بلکه کاربران سایر برندها، حتی آنها که دل خوشی از اپل ندارند، برای استیو جابز احترام زیادی قائلند و به روح او درود می‌فرستند.

حتما شنیدن خبر فوت استیو جابز برای شما هم شوکه‌کننده بوده است. شما چه خاطره‌ای از آن روز دارید و با شنیدن این خبر چه واکنشی نشان دادید؟ خاطره خود را در کامنت‌ها برای ما و سایر کاربران تعریف کنید. همچنین دعوت می‌کنیم در نظرسنجی‌ای که در همین رابطه در کانال تلگرامی جی‌اس‌ام به آدرس telegram.me/gsmwebsite ایجاد شده است شرکت کنید.   14 مهر 1395
29 نظر
5.00
  17 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری