تست همراه اول

سرویس خبر
10 مهر 1395 ساعت 12:08
16 نظر

 

موج بعدی فروش آیفون 7 و 7 پلاس از ماه اکتبر

آیفون 7 تا کنون در بسیاری از بازارهای جهانی عرضه شده است و از ماه اکتبر نیز قرار است راهی دیگر بازارها از جمله هند و کره جنوبی شود.

آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل کمتر از یک ماه است که رونمایی شده‌اند و اکنون در بسیاری نقاط جهان در دسترس هستند. اما این بدین معنی نیست که این آیفون‌ها راهی همه بازارها شده‌اند، هنوز بازارهایی در گوشه کنار جهان هستند که پرچمداران جدید اپل رسما در آنها عرضه نشده‌اند.

در ماه اکتبر آیفون‌های جدید اپل راهی بازارهای بیشتری می‌شوند. اول از همه در تاریخ 7 اکتبر این گوشی‌ها راهی بازار هند می‌شوند و پس از آن در 14 اکتبر در آفریقای جنوبی، ماکائو، مقدونیه، مالزی، مونته نگرو و ترکیه عرضه خواهند شد. یک هفته بعد نیز یعنی در تاریخ 21 اکتبر این گوشی‌ها روانه خانه غول قدرتمند کره‌ای، سامسونگ، می‌شوند. البته تاریخ عرضه آیفون‌ها در کره جنوبی هنوز تایید نشده و ممکن است تغییر کند.

اگرچه آیفون پیشتر در کشورهای مهم و بازارهای اصلی عرضه شده بود، اکنون نیز با عرضه در بازارهای کوچکتر بازهم فروش بیشتری برای خود رقم خواهد شد. باید منتظر اعلام آمار فروش این گوشی‌ها باشیم ببینیم آیا اپل می‌تواند رکوردهای فروش نسخه‌های پیشین آیفون را جابه چا کنید؟  10 مهر 1395
16 نظر
4.27
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری