تست همراه اول

سرویس خبر
9 مهر 1395 ساعت 10:09
3 نظر

BMW Concept X2

تماشا کنید: ب ام و X2 در یک قدمی خط تولید

نمایشگاه پاریس: سومین شاسی‌بلند کوپه-استایل ب‌ام‌و رونمایی شد. BMW X2 از اواخر سال آینده به عنوان مدل 2018 به بازار جهانی می‌آید.

حالا که 2 سال از ورود X4 می‌گذرد، برادر کوچکتر این آلمانی هم درحال آماده شدن برای عرض‌اندام در بازار جهانی است. مهم‌ترین دستاورد ب‌ام‌و در نمایشگاه امسال پاریس، رونمایی از Concept X2 بود؛ کراس‌اوری که فعلا در فاز مفهومی است ولی در نیمه دوم 2017 نسخه تولیدنهایی آن را خواهیم دید.

فلسفه آمدن X2 را هنوز نمی‌دانیم چون قرارست بین X1 با قیمت 33000 دلاری و X3 با قیمت 39000 دلاری قرار بگیرد و این اختلاف 6000 دلاری قاعدتا دلیل ب‌ام‌و برای عرضه این محصول جدید نیست! X2 مفهومی را با پلتفرم UKL ساخته‌اند که همان پلتفرم بکار رفته در X1 است. ب‌ام‌و مصر است که آن را کراس‌اوری کوپه بدانیم اما از هر زاویه‌ای که نگاهش می‌کنیم شبیه X4 یا X6 استایل کوپه‌ای ندارد ولی هرچه باشد حداقل از نسل جدید X1 جذاب‌تر است.

X2 مفهومی که در پاریس رونمایی شد مجهز به چراغ‌های لیزری و رینگ‌های 21 اینچی بود. هیچ تصویری از کابین این خودرو منتشر نشده و ب‌ام‌و حتی شیشه‌هایش را مشکی کرده است تا فضای داخلی خودرو معلوم نباشد. اگر به ستونC خودرو دقت کنیم می‌بینیم که طراحان سنت‌شکنی کرده‌اند و لوگوی ب‌ام‌و را در آنجا قرار داده‌اند. مشخصات دیگری از X2 مفهومی در دسترس نیست اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سال آینده با همان انجین‌های 3 سیلندر و 4سیلندر توربوشارژ X1 به بازار بیاید.

 

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما، خبرهایی هست که شما از آن بی‌خبرید!
نظرات کاربران

در حال بارگذاری