تست همراه اول

سرویس خبر
3 مهر 1395 ساعت 18:59
4 نظر

Letvision Letron

تماشا کنید: تبدیل‌شدن ب‌ام‌و به آدم آهنی

اگر از هواداران سری فیلم‌های تبدیل شوندگان هستید حتما از دیدن Letron که یک نسخه واقعی از ربات‌های آن است نیز هیجان‌زده می‌شوید.

شرکت ترکیه‌ای Letvision ، که تحت پروژه‌های استارت‌آپی کارش را شروع کرد، به تازگی مجموعه ربات‌هایی معرفی کرده است که شبیه ترانسفورمرها می‌توانند از خودرو به آدم آهنی تبدیل شوند؛ اگر باورتان نمی‌شود پس ویدئوی زیر را حتما مشاهده کنید!

رباتی که در ویدئوی فوق دیدید اولین رباتی است که این کمپانی با نام Letron ساخته است. از اطلاعات موجود در سایت سازنده این ربات می‌توان فهمید که Letron در آینده‌ای نزدیک در چندین مدل مختلف ساخته می‌شود. اما این ربات قرمز رنگ خودرویی نیست که تبدیل به آدم آهنی شود بلکه یک آدم آهنی است که با دقت زیادی شبیه ب‌ام‌و E92 سری3 ساخته شده!

لترون که با ریموت 10 کاناله و با فرکانس 2.4 گیگاهرتزی کنترل می‌شود، زمانی که خودروست چرخ‌هایش بیشتر از 60 درجه نمی‌چرخد؛ زمانی هم که تبدیل به آدم آهنی می‌شود قابلیت جابجایی ندارد و فقط می‌تواند سرش را با کمک موتورالکتریکی 200 نیوتن‌سانتیمتری به میزان 120 درجه بچرخاند و همچنین بازو و انگشتانش را تکان دهد. هنوز قیمتی برای این ربات اعلام نشده است.

 

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما، خبرهایی هست که شما از آن بی‌خبرید!  3 مهر 1395
4066 بازدید
4 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری