تست همراه اول

سرویس خبر
29 شهریور 1395 ساعت 14:28
51 نظر

 

تماشا کنید: استفاده معمولی چه بلایی بر سر نسخه jet black آیفون 7 می‌آورد

خبرهایی که از فروش آیفون‌های جدید اپل می‌رسد حاکی است رنگ جدید مشکی براق این دستگاه‌ها فعلا پرفروش‌ترین رنگ است. ولی فکر می‌کنید این براق و جذاب بودن بدنه چقدر دوام دارد؟

از چند روز پیش جدیدترین محصولات اپل، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس، در ایالات متحده امریکا و بسیاری از بازارهای سراسر دنیا در دسترس خریداران قرار گرفته است. بااین‌حال کاربرانی که آیفون 7 یا آیفون 7 پلاس به رنگ جدید jet black را می‌خواهند، به این زودی‌ها به دستشان نمی‌رسد، چراکه تمام موجودی به‌فروش رسیده است و سفارش‌های جدید نیز زودتر از یکی-دو ماه دیگر به مقصد نمی‌رسد. به‌هرحال اگر واقعا قصد دارید این دستگاه جدید را در این رنگ جدید و درخشان تهیه کنید، حتما باید اول این ویدئوی تست خراش را تماشا کنید.

این آزمایش، که گروه Cnet انجام داده، همان حرفی را تایید می‌کند که خود اپل هنگام رونمایی از آیفون جت بلک گفت: «درخشش بالای این موبایل ممکن است براثر استفاده از بین برود و خراش‌های بسیار جزئی و ظریفی بردارد.» به‌منظور مقایسه، یک دستگاه آیفون 7 مشکی براق در کنار یک دستگاه آیفون 6اس پلاس نقره‌ای قرار گرفته؛ یعنی دستگاهی که هرچند قطعا ضدخش نیست، خیلی بهتر از دستگاه جدید عمل می‌کند و مقاومت نشان می‌دهد.

به‌نظر می‌رسد سطح براق نسخه مشکی براق آیفون 7 براثر استفاده روزانه به‌سادگی آسیب می‌بیند، مگر این که با قاب از آن محافظت کنید یا نخواهید واقعا از گوشی‌تان استفاده چندانی کنید. اگر هنوز هم آیفون 7 تیره می‌خواهید، شاید بهتر باشد به جفت مشکی‌رنگ آن هم فکر کنید، چرا که به‌اندازه نسخه جت بلک مستعد جذب خط‌وخش نیست.  29 شهریور 1395
51 نظر
3.88
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری