جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
31 شهریور 1395 ساعت 16:57
129 نظر

 

نظرسنجی: آیا شما هم آیفون‌های جدید را خریداری می‌کنید؟

آیفون‌های جدید به‌تازگی وارد بازار جهانی شده‌اند و با فاصله‌ای کوتاه به بازار کشورمان نیز راه یافته‌اند. آیا شما هم منتظر ورود این گوشی‌های دوست‌داشتنی هستید؟

چند روز پیش اپل نسل جدید آیفون‌های خود را معرفی کرد و فروش این آیفون‌ها نیز آغاز شده است. مثل همیشه بسیاری از نسخه‌های آیفون 7 و 7 پلاس پیش‌خرید شده‌اند و صف‌های طولانی جلو فروشگاه‌های اپل شکل گرفته‌اند.

این آیفون‌ها با برتری‌هایی که نسبت به نسل قبلی خود دارند به‌خوبی دوستداران اپل را به خرید تشویق می‌کنند تا از این امتیازات بهره‌مند شود. اگر مهم‌ترین تغییر در سری جدید آیفون را مربوط به دوربین این گوشی‌ها بدانیم اغراق نکرده‌ایم. اگرچه رزولوشن دوربین در آنها تغییر نکرده است، دوربین آیفون 7 پلاس اکنون دوگانه شده و از چهار فلاش ال‌ای‌دی بهره می‌برد. دوربین آیفون 7 نیز نسبت به نسل قبلی بهبود یافته و از لرزشگیر اپتیکی تصویر (OIS) بهره می‌برد.

اما بهبود دوربین تنها تغییر آیفون‌های جدید نیست. این گوشی‌ها از پردازنده سریع‌تری بهره می‌برند و نمایشگر آنها نیز اکنون روشنایی بیشتری دارد. در کنار این تغییرات و بهبودهای دیگر، رنگ جدید Jet Black را نیز نباید نادیده گرفت.

حالا دوست داریم بدانیم نظر شما نسبت به آیفون‌های جدید چیست. آیا شما هم منتظر ورود این گوشی به ایران بودید و در صف خریداران این گوشی قرار دارید؟ درصورتی که قصد خرید آیفون ۷ یا ۷ پلاس را ندارید، دلایل این تصمیم خود را با ما و دیگر بازدیدکنندگان در قسمت نظرات مطرح کنید.

   31 شهریور 1395
129 نظر
3.73
  44 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری