تست همراه اول

سرویس خبر
27 شهریور 1395 ساعت 16:36
6 نظر

 

آمار جالب از پیش‌فروش آیفون 7: تقاضای بیشتر برای مدل پلاس و 128 گیگ

آمارهای به دست آمده از پیش‌فروش آیفون در روزهای اول اعداد و ارقام جالبی را نشان می‌دهد. احتمالا تصور می‌کردید که آیفون 4.7 اینچی از محبوبیت بیشتری برخوردار است، اما امسال شرایط متفاوت از سال‌های گذشته است.

برخلاف دو سال گذشته، که مدل پلاس آیفون تفاوت چندانی با مدل ۴.۷ اینچی آن نداشت، امسال اپل تلاش کرده که آیفون ۵.۵ اینچی را قدرتمندتر از آیفون ۴.۷ اینچی عرضه کند.

وجود دوربین دوگانه، ۱ گیگابایت رم بیشتر و رزولوشن بالاتر صفحه نمایش از جمله برتری‌های آیفون ۷ پلاس نسبت به ۷ است؛ دلایلی که حالا باعث شده از آیفون ۷ پلاس نسبت به آیفون ۷ استقبال بیشتری شود.

به‌گزارش Slice Intelligence، ۵۵ درصد پیش‌فروش آیفون در امریکا در ۴۸ ساعت ابتدایی آن مربوط به آیفون ۷ پلاس است. این درحالی است که سال گذشته مدل ۵.۵ اینچی آیفون ۴۱ درصد و سال قبل‌تر یعنی سال ۲۰۱۴ حدود ۳۵ درصد پیش‌فروش‌ها را به‌خود اختصاص داده بود.

در بین رنگ‌هایی که بیش از بقیه مورد توجه خریداران قرار گرفته رنگ بلک مات با ۴۶ درصد در صف اول قرار دارد. پشت سر آن جت بلک قرار دارد که با ۲۳ درصد در رده دوم قرار گرفته و رنگ‌های رزگلد، گلد و سیلور هر کدام با ۱۴، ۹ و ۸ درصد جایگاه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

در مورد ظرفیت نیز همانند دو سال گذشته ظرفیت میانه آیفون از محبوبیت بیشتری برخوردار است. دو سال گذشته ظرفیت ۶۴ گیگابایت به عنوان حجم میانه در کنار حجم‌های ۱۶ و ۱۲۸ گیگابایتی شناخته می‌شد و امسال این ظرفیت به ۱۲۸ گیگابایت در کنار حجم‌های ۳۲ و ۲۵۶ گیگابایت رسیده است. براساس آمار ۶۷ درصد افرادی که آیفون ۷ و ۷ پلاس را پیش‌خرید کرده‌اند حجم ۱۲۸ گیگابایتی آن را انتخاب کرده‌اند. 

Author: Mehrdad Rajabi - For CES 2017 Credentials  27 شهریور 1395
6 نظر
4.36
  25 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری