تست همراه اول

سرویس خبر
23 شهریور 1395 ساعت 12:53
45 نظر

 

سامسونگ نوت 7 های مشکل‌دار را غیرفعال می‌کند

از زمان تایید مشکل دار بودن باتری Galaxy Note 7 سامسونگ، این شرکت از خریداران خواسته است گوشی‌های خود را برای تعویض تحویل دهند، اما هنوز برخی کاربران اقدام به چنین کاری نکرده‌اند. حال ممکن است سامسونگ برای جلوگیری از حوادث بیشتر فبلت‌های مشکل‌دار خود را از راه دور خاموش و غیرفعال کند.

روزی نیست که خبر انفجار و آتش گرفتن یک Galaxy Note7 جدید را در اخبار نشنویم. سامسونگ از همه خریداران گلکسی نوت7 در سراسر جهان خواسته است تا سریعا گوشی خود را خاموش کنند و آن را برای تعویض به نمایندگی‌های این شرکت تحویل دهند تا خطری متوجه آنها نشود. با این حال به نظر می‌رسد تعدادی از کاربران به هشدارهای سامسونگ بی‌توجهند و همچنان از نوت7 خود استفاده می‌کنند.

یک کاربر فرانسوی مدعی شده اطلاعاتی از سامسونگ به دست آورده است که نشان می‌دهد این شرکت ممکن است بعد از 30 سپتامبر همه گلکسی نوت7های تحویل داده نشده را از راه دور خاموش کند. با توجه به اینکه سامسونگ این موضوع را تایید یا رد نکرده است، به نظر می‌رسد انجام چنین کاری محتمل باشد.

دستگاه‌های جدید گلکسی نوت7 تا یک هفته دیگر در بعضی کشورهای اروپایی تحویل خریداران می‌‎شود. گفته می‌شود سامسونگ برای جبران مشکل به وجود آمده یک دستگاه Gear VR مجانی نیز به کاربران هدیه می‌دهد. همچنین روی جعبه نوت7های جدید، که باتری آنها مشکلی ندارد، حرف S آبی‌رنگی درج شده است تا خیال خریداران بابت خرید این دستگاه راحت باشد.  23 شهریور 1395
45 نظر
4.14
  14 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری