تست همراه اول

سرویس خبر
17 شهریور 1395 ساعت 14:31
13 نظر

 

ماناپی: تجربه متفاوت از شارژ کردن به همراه جایزه

ماناپی یک اپلیکیشن خرید شارژ و پرداخت قبوض است که روشی متفاوت از سایرین دارد. مزیت ماناپی در این است که با هر بار استفاده از این سرویس به شما امتیازی تعلق می‌گیرد و شانس بردن جوایز بسیار ارزشمندی را به شما می‌دهد.

کاربرانی که از سیم کارت‌های اعتباری تلفن همراه استفاده می‌کنند از راه‌های مختلفی می‌توانند سیم‌کارت خود را شارژ نمایند. سایت‌های اینترنتی، مغازه‌ها، دستگاه‌های عابربانک‌، اپلیکیشن‌های موبایل و SSID همگی در یک چیز مشترک‌اند و آن هم فروش سریع شارژ برای سیم‌کارت شماست. اما اگر از کاربران بپرسید چرا به جای این سایت از آن اپلیکیشن استفاده نمی‌کنند یا چرا یکی از این سرویس‌ها را به دیگری ارجح می‌دانند، شاید دلیل خاصی عنوان نکنند. واقعیت این است که اکثر سرویس‌های ارائه‌دهنده شارژ سیم‌کارت تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند و خیلی‌ از ما بنا به عادت یا دیدن تبلیغات مشتری آنها هستیم.
ماناپی یک اپلیکیشن خرید شارژ و پرداخت قبوض است که روشی متفاوت از سایرین دارد. با استفاده از ماناپی می‌توانید مثل هر اپلیکیشن دیگری سیم‌کارت اعتباری خود را شارژ کنید و یا قبوض خانه را به راحتی پرداخت نمایید، اما مزیت ماناپی در این است که با استفاده از خدمات آن شانس بردن جوایز ارزشمندی را خواهید داشت.

پس از ثبت نام و ورود به ماناپی، که با وارد کردن شماره تلفن همراهتان انجام می‌شود، صفحه‌ای ساده شامل گزینه‌های شارژ مستقیم، کد شارژ، قبض، جایزه بگیر و داشبورد را مشاهده می‌کنید که با رنگ‌های مختلف از هم متمایز شده‌اند.
کار سه بخش اول کاملا مشخص است و به شما امکان می‌دهند تا در 3 حرکت سیم‌کارت خود را شارژ کنید، برای دیگران شارژ بخرید یا قبوض آب، برق، گاز و تلفن را پرداخت نمایید.

طراحی کارتی ماناپی سبب شده است تا همه چیز ساده و سریع انجام شود و پیچیده نباشد به همین دلیل افرادی که آشنایی و تجربه کمی در کار کردن با گوشی هوشمند دارند و استفاده از اپلیکیشن‌های اندروید و iOS برایشان سخت است خیلی راحت می‌توانند با ماناپی کار کنند و نیازی به کمک گرفتن از دیگران ندارند.

اما اصلی‌ترین وجه تمایز ماناپی سیستم جایزه آن است که با نام «ماشین جایزه» شناخته می‌شود. این بخش، که در منوی «جایزه بگیر» قرار دارد، جایی است که در آن می‌توانید شانس خود را در بردن یکی از ده‌ها جایزه نفیس ماناپی از قبیل iPod Touch ،iPhone SE ،iPad Air 2 ،iPad mini 4 امتحان کنید.

با هر خرید، پرداخت و فعالیتی که در ماناپی انجام دهید (مثل دعوت دوستان، تکمیل پروفایل، خرید شارژ، پرداخت قبض و...) امتیاز بیشتری به دست می‌آورید. هرچه امتیاز شما بیشتر باشد وارد مراحل بالاتر می‌شوید و می‌توانید جوایز بهتری به دست آورید.

فرمان ماشین جایزه ماناپی کاملا در دستان شماست؛ پس هر زمان که بخواهید، می‌توانید شانس و اقبال خود را امتحان کنید. این ماشین بسیار سخاوتمند است و در دادن جایزه خساست به خرج نمی‌دهد. از آنجا که در هر مرحله بیش از 50 جایزه نفیس قرار دارد، شانس برنده شدن شما بسیار بالاست.
ماناپی را شرکت معتبر فناپ، که وابسته به بانک پاسارگاد است، توسعه داده و پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین اگر مشکلی در خرید و پرداخت‌ها به وجود آمد، خیالتان بابت پیگیری مشکل راحت باشد.
همین حالا ماناپی را نصب کنید و با خرید شارژ بیشتر و دعوت از دوستان، امتیازتان را افزایش دهید. شاید تنها با خرید یک شارژ 2000 تومانی، ماناپی شما را صاحب یک آیفون 2 میلیون تومانی کند!

 

     17 شهریور 1395
13 نظر
4.40
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری