تست همراه اول

سرویس خبر
14 شهریور 1395 ساعت 09:39
11 نظر

Amalgam Collection Bugatti Chiron

ماکت بوگاتی شیرون فقط 36 میلیون تومان!

جدیدترین ماکت کلکسیونی Amalgam که از روی بوگاتی شیرون ساخته شده است با قیمتی بسیار زیاد وارد بازار شد.

اوایل امسال بود که بوگاتی فصل جدیدی را با شیرون آغاز کرد. برخلاف ویرون، که در دنیای سوپراسپرت‌ها فرمانروایی می‌کرد، شیرون آمده تا در دنیای هایپراسپرت‌ها پادشاهی کند. تنها نکته منفی این هیولای فرانسوی شاید تیراژ 500 دستگاهی آن باشد، درحالی که ویرون حدود 450 دستگاه بیشتر نشد. اما این تیراژ بیشتر دلیلی بر قیمت ارزان‌تر شیرون نیست!

بوگاتی شیرون حدود 2.6 میلیون دلار قیمت دارد و طبق آخرین گفته‌های بوگاتی هم‌اکنون 200 دستگاه آن پیش‌فروش شده است و شاید برایتان جالب باشد که هر مشتری با پرداخت 250 هزار دلار در لیست خریداران شیرون قرار می‌گیرد. قاعدتا خیلی‌ها هستند که قدرت خرید این شاهکار خودرویی جهان را ندارند. یکی از تازه‌ترین پیشنهاداتی که برای این افراد وجود دارد، خرید مدل کلکسیونی شیرون است که البته آن هم ارزان نیست!


 

جدیدترین محصول Amalgam Collection مدل یک‌هشتم شیرون است که کاملا دست‌ساز و مطابق نقشه‌های اورجینال شیرون (تحت لیسانس بوگاتی) ساخته شده است. طول این مدل کلکسیونی به 56.8 سانتیمتر می‌رسد که تقریبا هم‌اندازه عرض تایرهای واقعی شیرون است. اگر زیبایی این مدل منحصربه فرد هنوز هم با چشمانتان بازی می‌کند باید بدانید که برچسب قیمتی آن مبلغ 7940 پوند را نشان می‌دهد که معادل تقریبی 10400 دلار است! البته Amalgam مدل ارزان‌تر شیرون را هم در مقیاس یک‌دوازدهم و با جزئیات بسیار کمتر آماده کرده است که حدود 1600 دلار قیمت دارد.

 

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما خبرهایی هست که شما از آنها بی‌خبرید!  14 شهریور 1395
11 نظر
5.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری