تست همراه اول

سرویس خبر
12 شهریور 1395 ساعت 13:35
26 نظر

 

قلم‌های گیرکرده در نوت 7 رایگان تعویض می‌شوند

سامسونگ قلم‌هایی را که در نوت 7 گیر کرده‌اند رایگان تعویض می‌کند و توصیه‌ای برای کاربرانی دارد که تا به حال با این مشکل روبرو نشده‌اند.


 

سال جدید، گلکسی نوت جدید و مشکل دوباره گیر کردن S-Pen. سامسونگ برخلاف سال پیش از ابتدا سعی کرده این مشکل را حل کند و قلم‌های فبلت جدیدش را به گونه‌ای طراحی کرده است که به صورت برعکس امکان قرار دادنشان در محل قلم وجود نداشته باشد. با این حال امسال نیز مشکل گیر کردن قلم در نوت7 وجود دارد.

پیش از این نیز در این مورد به اطلاعتان رسانده بودیم که این مشکل به علت فشار دادن بیش از حد قلم اتفاق می‌افتد و بر خلاف مشکل نوت5، ممکن است بتوانید به کمک سوزن قلم را از جای خود خارج کنید. با این حال اگر یک بار این مشکل برای شما رخ دهد، پس از آن بارها رخ خواهد داد، چون عملا دکمه مکانیکی خارج کردن قلم دچار اشکال شده است.

حال یکی از کارمندان بخش ارتباط از راه دور سامسونگ در این زمینه گفته است که سامسونگ از این مسئله آگاه است و به کارکنان دفاتر خدمات پس از فروش آموزش‌های لازم را برای رفع آن داده است. افراد می‌توانند در صورت مواجهه با این مشکل برای حل آن به دفاتر سامسونگ مراجعه کنند. همچنین اگر خودشان بتوانند با سوزن قلم را از جای خود خارج کنند، باز هم می‌توانند برای تعویض قلم دستگاه خود به پشتیبانی سامسونگ مراجعه کنند و قلمی نو تحویل بگیرند؛ قلمی که احتمالا طراحی بهتری دارد و با این مشکل روبرو نخواهد شد.

همچنین سامسونگ به کاربران نوت7 توصیه کرده است که قلم را با شدت در جای خود فشار ندهند و هنگامی که صدای کلیک شنیدند دیگر دست از فشار دادن بکشند. این توصیه‌ای خوب برای کسانی است که نمی‌خواهند هرگز با مشکل گیر کردن قلم مواجه شوند.  12 شهریور 1395
26 نظر
3.71
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری