تست همراه اول

سرویس خبر
2 شهریور 1395 ساعت 14:30
72 نظر

نفرین S Pen تمامی ندارد!

تکرار مشکل گیر کردن قلم در Galaxy Note 7

نفرین قلم گلکسی نوت‌های سامسونگ پایان نیافته است. با اینکه سال گذشته سامسونگ مشکل گیر کردن قلم در گلکسی نوت 5 را برطرف کرد، بار دیگر این مشکل در گلکسی نوت 7 تکرار شده است.

مشکل گیر کردن S Pen در گلکسی نوت5 را به خاطر دارید؟ موضوعی که برای سامسونگ بسیار گران تمام شد. مشکل این بود که اگر کاربری سهوا قلم Galaxy Note5 را برعکس درون دستگاه وارد می‌کرد، دیگر نمی‌توانست به راحتی آن را خارج کند. سامسونگ خیلی زود این مشکل را در تولیدات بعدی برطرف کرد و به کاربران در مورد نحوه صحیح وارد کردن S Pen هشدار داد.

برای پیشگیری از این مشکل، Galaxy Note7 طوری طراحی شده است که امکان برعکس وارد کردن S Pen وجود ندارد، اما به نظر نمی‌رسد این تدبیر هم جلو گیر کردن قلم در گلکسی نوت جدید را گرفته باشد.

عده‌ای از کاربران گزارش کرده‌اند قلم گلکسی نوت7 آنها، با اینکه به شکل صحیح وارد دستگاه شده است، گیر کرده و با فشار دادن دکمه خارج نمی‌شود؛ مشکلی که این بار ممکن است به دلیل وارد کردن فشار زیاد برای جا انداختن S Pen به وجود آمده باشد.

هنوز مشخص نیست مشکل گیر کردن قلم Note7 چقدر گسترده باشد، اما اگر به چنین موردی برخوردید، بهتر است به کمک سوزن و با احتیاط قلم را از جایش خارج کنید. در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنیم دستگاه خود را برای تعمیر به یکی از نمایندگی‌های مجاز سامسونگ تحویل دهید.

 نظرات کاربران

در حال بارگذاری