تست همراه اول

سرویس خبر
1 شهریور 1395 ساعت 23:50
51 نظر

 

نسخه نهایی اندروید 7 منتشر شد

گوگل سرانجام نسخه نهایی اندروید 7 را منتشر کرد. این سیستم عامل جدید، که نام نوگت یا نوقا روی آن گذشته شده، از هم اکنون برای دستگاه‌های نکسوس قابل دریافت است.

همان طور که پیش‌بینی می‌شد گوگل نسخه جدید سیستم عامل اندروید 7 را زودتر از سال‌های گذشته منتشر کرد. دقایقی پیش نسخه نهایی سیستم عامل اندروید 7 موسوم به Nougat یا نوقا برای دستگاه‌های نکسوس 6، نکسوس 5ایکس، نکسوس 6پی، نکسوس 9، نکسوس پلیر، پیکسل سی و گوشی‌های 4G اندروید وان منتشر شد.

در این نسخه ویژگی‌هایی مثل multi-window، مصرف بهینه باتری، عملکرد بهتر در اجرای بازی‌ها، Quick Settings جدید و امنیت بیشتر به همراه ده‌ها رفع باگ مختلف اضافه شده است که به کاربران تجربه بهتر و روان‌تری از گوشی تلفن همراهشان ارائه می‌دهد.

گوگل همچنین اعلام کرده است LG V20 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که به صورت پیش‌فرض از اندروید 7 نوگت استفاده می‌کند؛ خبری بد برای طرفداران نکسوس‌های جدید HTC که نمی‌توانند نشان اولین گوشی اندرویدی 7 را بر سینه خود بچسبانند!

مثل همیشه به‌روزرسانی جدید اندروید به صورت OTA برای دستگاه‌های نامبرده منتشر خواهد شد، به همین دلیل ممکن است با اختلاف زمانی چند روزه پیغام آپدیت را دریافت کنید. اما اگر حوصله صبر کردن ندارید، می‌تواند فایل فکتوری ایمیج مربوط به دستگاه خود را از سایت توسعه‌دهندگان اندروید دریافت و روی گوشی خود فلش کنید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری