تست همراه اول

سرویس خبر
27 مرداد 1395 ساعت 12:13
100 نظر

 

گوشی‌های اکسپریای سونی: پایدارترین گوشی‌های اندرویدی

اگر برای خرید گوشی اندرویدی جدید به پایدار بودن آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهید، بهتر است به فکر خرید گوشی‌های سونی باشید، چون این گوشی‌ها در مقایسه با گوشی‌های سایر برندها نرخ کرش کردن کمتری دارند.

یک گوشی هوشمند هرچقدر هم از نظر سخت‌افزاری قدرتمند باشد، اگر سیستم عامل پایداری نداشته باشد نمی‌تواند آنطور که باید، به شما خدمت کند. به احتمال زیاد شما هم هنگام کار با گوشی اندرویدی با مشکل کرش کردن مواجه شده‌اید؛ هرچند که این مشکل در نسخه‌های اخیر کمتر شده است، نمی‌توان وجودش را نادیده گرفت.

شرکت Apteligent، که در زمینه نرم‌افزارهای موبایل فعالیت می‌کند، در گزارش خود مدعی شده است گوشی‌های اکسپریای سونی نسبت به دیگر گوشی‌های اندرویدی کمتر کرش می‌کنند و پایدارترند.

همان طور که در جدول بالا می‌بینید، نرخ کرش کردن گوشی‌های سونی 0.08 درصد است، درحالی که این وضعیت برای گوشی‌های موتورولا 0.09 درصد، اچ‌تی‌سی 0.1 درصد، سامسونگ و ال‌جی 0.11 درصد و برای گوشی‌های ZTE معادل 0.28 درصد است.

البته توجه داشته باشید که این آمار را نمی‌توان به عموم کاربران بسط داد، زیرا هر کسی با توجه به نوع استفاده خود از گوشی و اپلیکیشن‌هایی که دارد با تعداد کرش‌های متفاوتی روبه‌رو می‎شود.

شما فکر می‌کنید چه عاملی موجب شده است تا گوشی‌های سونی تعداد کرش‌های کمتری نسبت به سایرین داشته باشند؟  27 مرداد 1395
100 نظر
4.47
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری