تست همراه اول

سرویس خبر
27 مرداد 1395 ساعت 11:02
5 نظر

 

احتمال تاخیر در عرضه آیفون 7

معمولا فروش آیفون‌های اپل با فاصله دو هفته‌ای از معرفی آنها آغاز می‌شود، اما به نظر می‌رسد کاربران امسال باید یک هفته بیشتر منتظر آغاز فروش آیفون‌های جدید اپل بمانند.

با اینکه اپل هنوز تاریخ رونمایی از آیفون 7 را رسما اعلام نکرده است، پیش‌بینی می‎شود این مراسم 7 سپتامبر (17 شهریور) برگزار شود و دو روز پس از آن پیش‌فروش آیفون‌های جدید آغاز گردد.

در سال‌های گذشته عرضه آیفون‌های جدید حدود 2 هفته پس از مراسم رونمایی آغاز می‌شد؛ روندی که اگر امسال هم تکرار شود باید تاریخ 16 سپتامبر (26 شهریور) را در تقویم علامت بزنیم. اما اطلاعاتی که از اپراتور AT&T به دست آمده است این احتمال را مطرح می‌کند که عرضه خانواده آیفون 7 با تاخیر مواجه خواهد بود و فروش آنها از 23 سپتامبر (2 مهر) آغاز می‌شود. با این حساب مشتریان به جای انتظار دو هفته‌ای باید یک هفته بیشتر منتظر خرید آیفون باقی بمانند.

اپل ممکن است در مراسم پیش رو به جای 2 آیفون از آیفون سومی به نام آیفون 7 پرو نیز رونمایی کند؛ گوشی‌هایی که از نظر ظاهری تفاوت فاحشی با نسل قبل ندارند، اما ویژگی‌هایی مثل دوربین دوگانه، بهبود خاصیت ضدآب، حذف جک 3.5 میلی‌متری هدفون و رنگ جدید مشکی به آنها اضافه شده است.  27 مرداد 1395
5 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری