تست همراه اول

سرویس خبر
23 مرداد 1395 ساعت 16:39
18 نظر

 

Galaxy Note7 شش گیگابایتی تایید شد

رئیس بخش موبایل سامسونگ تایید کرده است این شرکت به زودی نسخه 6 گیگابایتی گلکسی نوت 7 را، که 128 گیگابایت حافظه داخلی دارد، عرضه می‌کند.

اگر از حافظه رم 4 گیگابایتی Galaxy Note7 ناامید شده‌اید یک خبر خوب و یک خبر بد برای شما داریم! خبر خوب اینست که سامسونگ عرضه گلکسی نوت 7 با 6 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی را تایید کرده است اما خبر بد اینست که این گوشی فقط در چین عرضه می‌شود.

شایعه Galaxy Note7 شش گیگابایتی چند روز پیش، بر اساس اسناد فاش شده از ریگولاتوری چین، در اینترنت پخش شد اما طولی نپایید که رئیس بخش موبایل سامسونگ آن را تایید کرد.

او دلیل عرضه چنین دستگاهی را مقابله با محصولات شرکت‌های چینی، مثل OnePlus و ZTE، اعلام کرده است که با حافظه رم و فضای ذخیره سازی بالا به فروش می‌رسند؛ دلیلی که معقول است چون همانطور که اطلاع دارید شرکت‌های چینی در چند سال اخیر از هیچ تلاشی برای عرضه گوشی‌های هوشمند با مشخصات حداکثری فروگذار نکرده‌اند.
در حال حاضر نسخه جهانی گلکسی نوت 7 با پردازنده اگزینوس 8890، حافظه رم 4 گیگابایتی و حافظه داخلی 64 گیگابایتی قابل ارتقا به فروش می رسد. با این حال مشخص نیست در ماه‌های آینده پای نسخه 6 گیگابایتی این فبلت به بازار دیگر کشورها باز خواهد شد یا خیر.  23 مرداد 1395
18 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری