تست همراه اول

سرویس خبر
18 مرداد 1395 ساعت 15:11
11 نظر

 

موتورولا و لنوو باقدرت به بازار ایران می‌آیند

تا کنون شاهد عرضه گوشی‌های میان رده موتورولا و لنوو در بازار ایران بوده‌ایم اما به‌ندرت می‌توان گوشی‌های پرچم دار این دو برند را در بازار یافت. امروز هماتلکام مسئولیت ورود و گارانتی این دو برند را به‌صورت رسمی بر عهده گرفت.

در مراسمی که ساعاتی پیش در تهران برگزار شد شرکت هماتلکام به‌عنوان نماینده رسمی برندهای لنوو و موتورولا معرفی شد. در این مراسم آقای علی فرد شاهین به‌عنوان عضو هیئت مدیره این شرکت در خصوص سابقه 13 ساله هما تلکام در صنعت ای تی و ارتباطات دیجیتال توضیحاتی ارائه کرد. وی افزود هماتلکام پیش از این بیشتر خدماتی در این حوزه به ارگان‌های دولتی داده است و با توجه به رشد بازار گوشی در ایران علاقه‌مند به حوزه موبایل شده است. شاهین ادامه داد روزانه حدود 32 هزار گوشی در بازار ایران داد و ستد می‌شود و حدود 90 درصد از این گوشی‌ها به‌صورت قاچاق و غیرقانونی وارد بازار می‌شوند. هماتلکام در این راستا با مقامات لنوو و موتورولا به توافق کامل رسیده است و مدارک کاملی به وزارت بازرگانی و ستاد مبارزه با قاچاق ارائه داده و هیچ منع قانونی برای ورود گوشی‌های این دو برند به بازار ایران وجود ندارد.


 

در ادامه پروانه طاهری گفت دلیل انتخاب این دو برند بزرگ بودن و شناخته شدن آن‌هاست. او گفت ما می‌خواهیم گوشی‌های پرچم دار و جدید موتورولا و لنوو را که تا کنون در بازار وجود نداشته‌اند وارد بازار کنیم. هدف ما رساندن گوشی باقیمت مناسب دست مشتری نهایی است. ما کنترل دقیقی روی قیمت گوشی‌هایمان داریم و سعی داریم بیشتر از فروشگاه‌های معتبر آنلاین برای فروش گوشی‌ها استفاده کنیم. پروانه طاهری افزود به‌زودی فروشگاه آنلاین هماتلکام به همراه باشگاه مشتریان این شرکت نیز راه‌اندازی خواهد شد؛  علاوه بر این با ارگان‌های دولتی جهت فروش اقساطی گوشی به کارمندان مذاکرات خوبی داشته‌ایم.

بعد از پروانه طاهری هومن سیاری به‌عنوان مدیر خدمات پس از فروش توضیحاتی را به خبرنگاران ارائه کرد. سیاری گفت هدف ما ارائه گوشی‌های پرچم دار و میان رده این دو برند است. گوشی‌های سری ZUK که شامل ZUK Z1 و ZUK Z2 و ZUK Z2 Pro هستند و گوشی‌های Moto X و Moto Force و Moto G را تا آخر شهریور در بازار خواهید دید. سیاری گفت تمام خدماتی که موتورولا به کاربران خود می‌دهد نظیر MotoMaker که می‌توانید گوشی را بر اساس علاقه‌مندی خود شخصی سازی کنید و آپدیت نرم افزاری به کاربران ایرانی نیز ارائه خواهد شد.


 


 

   18 مرداد 1395
4532 بازدید
11 نظر
4.67
  12 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری