تست همراه اول

سرویس خبر
16 مرداد 1395 ساعت 17:25
9 نظر

 

هوش مصنوعی در دستان اپل

اپل این روزها به فکر هرچه هوشمندتر کردن اپلیکیشن‌ها و خدمات خود است و اکنون شرکت Turi را که در زمینه یادگیری ماشین فعالیت می‌کند خریداری کرده است.

طبق گزارش GeekWire اپل استارتاپی در زمینه یادگیری ماشین را خریداری کرد. می‌دانیم که این شرکت وقتی که شرکت دیگری را خریداری می‌کند قصد دارد از خدمات یا محصولاتش استفاده کند. شرکت تازه خریداری شده توسط اپل، Turi، ابزارهایی برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند تا اپلیکیشن‌های هوشمند را راحت‌تر پیاده‌سازی کنند.

ممکن است اپل در آینده این ابزارها را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دهد اما در حال حاضر انتظار می‌رود این ابزارها را برای خودش و یا به خاطر تیم توسعه‌دهنده خریداری کرده باشد. این شرکت به‌تازگی قدم‌هایی در زمینه یادگیری ماشینی برداشته است و احتمالا تصمیم دارد اپلیکیشن‌ها و خدماتش را هوشمندتر کند. این روزها اغلب شرکت‌های بزرگ در زمینه فناوری در این راه قدم برمی‌دارند و اپل نیز نه تنها نمی‌خواهد از قافله عقب بماند بلکه مثل همیشه سعی می‌کند پیشتاز باشد.

اپل شرکت Turi را حدود 200 میلیون دلار خریداری کرد و این خرید را در بیانیه‌ای بدون ذکر جزئیات تایید کرد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم اپل چه برنامه‌ای دارد. به نظر شما اپل در کدام بخش از خدمات و محصولات خود از این ابزارها و تیم Turi استفاده می‌کند؟  16 مرداد 1395
9 نظر
5.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری