تست همراه اول

سرویس خبر
15 مرداد 1395 ساعت 03:34
20 نظر

 

اولین عکس‌ها و ویدیوی منتشر شده از نسخه عملیاتی آیفون 7

با نزدیک شدن به روز معرفی آیفون 7، شایعات درباره این گوشی نیز قوت می‌گیرد. به نظر می‌رسد دیگر شایعات به نسخه نهایی آیفون 7 بسیار نزدیک شده و تصاویر و ویدیوهای منتشر شده از این گوشی، تا حد زیادی واقعی باشند.

تا به امروز تمامی عکس‌های منتشر شده از آیفون با به صورت ماکت و سه بعدی بوده و یا اینکه شبیه به نسخه واقعی آیفون نبوده است. اما امروز عکس‌ها و ویدیویی جدید از آیفون ۷ منتشر شده که به نظر می‌رسد همان نسخه‌ای باشد که انتظار داریم شهریور معرفی شود.

در عکس‌های زیر همانطور که انتظار داشتیم، جک هدفون حذف شده و نوار آنتن آیفون ۷ به گوشه‌های این دستگاه منتقل شده است. در پایین دستگاه شاهد دو اسپیکر خواهیم بود که نشان از صدای استریو در این گوشی دارد. ضمنا دوربین آیفون ۷ نیز نسبت به نسخه‌های قبل بزرگ‌تر شده است. 

اما اگر این نسخه واقعی باشد، اپلیکیشن‌هایی که به منظور تست روی آن قرار گرفته اند هم در نوع خود جالب است. اپلیکیشن‌هایی مثل دراپ تست (تست سقوط) و اپلیکیشن‌های تست کیفیت مکالمه و ... از جمله اپلیکیشن‌هایی است که به نظر می‌رسد برای تست نسخه نهایی آیفون از آن استفاده خواهد شد.

در زیر ویدیوی منتسب به نسخه اولیه آیفون ۷ منتشر شده است را می‌توانید مشاهده کنید:

نظر شما درباره آیفون ۷ چیست؟ آیا تصاویر منتشر شده واقعی است؟ آیا آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس می‌توانند رقبای هم‌تراز خود را در سامسونگ شکست دهند؟

Author: Milad Ehrampoush - For CES 2017 Credentials.  15 مرداد 1395
20 نظر
3.55
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری