تست همراه اول

سرویس خبر
5 مرداد 1395 ساعت 10:06
16 نظر

 

جدیدترین تصاویر از پرچمدار بعدی سونی

گوشی‌های سری Xperia X با طراحی منحصربه‌فرد خود روانه بازار شدند و پای آن‌ها به ایران هم رسیده است. سونی با سختکوشی می‌خواهد نظر مشتریان را به خود جلب کند و به همین منظور دوباره زبان طراحی خود را دستخوش تغییراتی کرده است. در ادامه شاهد تصاویری از پرچمدار آینده این کمپانی هستیم.

همان‌طور که می‌دانید، تولید سری Z از خانواده اکسپریا متوقف شده و جای خود را به اکسپریا X داده است. چندی پیش تصاویری از پرچمدار این سری که با کد F8331 شناخته می‌شود در خبرگزاری‌ها منتشر شد و همچنین حضور فعالی در بنچمارک ها از خود نشان داد. امروز دو عکس دیگر از رنگ مشکی این گوشی افشا شده که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

در عکس اول شاهد نمایشگری هستیم که لبه‌های شیشه‌ای آن تا حاشیه فلزی گوشی کشیده شده است و در پایان اندکی خمیدگی دارد. یکی از نکاتی که همچنان آزاردهنده است حاشیه‌های بزرگ بالا و پایین گوشی است که احتمالا کاربر را برای در دست گرفتن گجت به زحمت می‌اندازد؛ البته این نقص احتمالا بهایی است که برای حاشیه‌های فوق‌العاده باریک کناره نمایشگر باید پرداخت!

عکس دوم پنل پشت گوشی را نمایش می‌دهد که در اولین نگاه متوجه قسمت پایین بدنه می‌شویم. این بخش رنگ متفاوتی از سطح گوشی دارد که احتمالا از جنس پلاستیک است و وظیفه آن تقویت آنتن‌دهی گوشی است. تقریبا تمام گوشی‌های شیشه‌ای-فلزی امروزی با معضل طراحی قطعه پلاستیکی آنتن مواجهند، حال‌آنکه برخی کمپانی‌ها به داخل بدنه منتقلش می‌کنند و برخی دیگر مانند اپل و حالا سونی آن‌ را در معرض دید قرار می‌دهند. فلاش دوگانه دوربین و رنگ مات بدنه دو نکته مثبت‌اند که در این عکس خودنمایی می‌کنند.

شایعات حاکی از آن است که هر دو دوربین گوشی به فیلم‌برداری با کیفیت 4K مجهز شده‌اند! با شنیدن این موضوع احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده که: دوربین جلو گوشی چه نیازی به فیلم‌برداری 4K دارد؟ به هر حال پرچمدار سونی با تمام نکات مثبت و منفی‌اش احتمالا در کنفرانس IFA آلمان در شهریورماه معرفی می‌شود.  5 مرداد 1395
16 نظر
4.50
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری