تست همراه اول

سرویس خبر
3 مرداد 1395 ساعت 18:04
21 نظر

 

تصاویر جدید از رابط کاربری Galaxy Note 7

با اینکه سخت‌افزارهای گلکسی نوت 7 برای کاربران بااهمیت است، خیلی‌ها دوست دارند بدانند که رابط کاربری این گوشی چه تغییراتی به خود دیده است. در ادامه مطلب می‌توانید مجموعه تصاویر جدیدی را ببینید که از رابط کاربری گلکسی نوت 7 فاش شده است.

اوایل تیرماه ویدئویی از ظاهر جدید رابط کاربری تاچ ویز گلکسی نوت 7، که Grace UX نامیده می‌شود، در اینترنت منتشر شد که نشان می‌داد این رابط کاربری چه تغییراتی به خود دیده است. امروز اسکرین‌شات‌های جدیدی از رابط کاربری Galaxy Note 7 درز کرده است که به لطف آنها می‌توان نگاه بهتری به تغییرات ایجادشده در نرم‌افزار گوشی انداخت.

با اینکه شکی نسبت به حضور اسکنر عنبیه چشم در گلکسی نوت 7 وجود ندارد، دیدن گزینه Irises در تنظیمات دستگاه ممکن است تاییدی دوباره بر اضافه شدن این ویژگی باشد. در یکی از تصاویر سامسونگ نکاتی متذکر شده که اسکنر عنبیه شاید در شرایطی درست کار نکند.

منوی S Pen Air Command مورد دیگری است که قطعا کاربران گلکسی نوت برای دیدن ویژگی‌های جدید آن هیجان‌زده هستند. به جز گزینه‌های آشنایی که در Note5 وجود داشت، چیزی به نام Glance اضافه شده است که امکان ضبط حرکات بخشی از صفحه و ساختن GIF از آن را به کاربر می‌دهد.

در App Drawer تغییر آیکون بعضی اپلکیشین‌های پیش‌فرض مثل Dialer ،Calendar ،Music Player ،Messages و Clock دیده می‌شود که البته رابط کاربری آنها نیز عوض شده است.

اگر از کاربران گوشی‌های سامسونگ هستید، به ما بگویید که می‌خواهید چه تغییرات و بهبودهایی در نسخه جدید تاچ‌ویز شاهد باشید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری