تست همراه اول

سرویس خبر
30 تیر 1395 ساعت 15:39
19 نظر

 

تصویر و شایعات قلم S گلکسی نوت 7: آیا قلم هم ضد آب است؟

کمتر از دو هفته مانده به رونمایی رسمی Note 7 تصویر و شایعاتی درباره قلم S آن هم منتشر شده است.

خب، برویم سراغ خبر امروز درباره گلکسی نوت 7؛ تصویر رسمی از گلکسی نوت امسال که از طریق منابع ویتنامی منتشر شده ست. سامسونگ در ویتنام کارخانه‌ای دارد و خیلی از مدل‌های نوت 7 در آمریکا، علامت Made in Vietnam داشته‌اند. پس می‌توان نتیجه گرفت که این تصویر به احتمال زیاد صرفا یک طرح مفهومی نیست.


 

حالا بیایید به تصویر نهایی نوت 7 دقیق‌تر نگاه کنیم. به‌طور خلاصه، تمام شایعات درست از آب درآمده‌اند. صفحه‌نمایش خمیده کاملا مشخص است، دو حفره بالای گوشی دیده می‌شود که احتمالا نشان‌دهنده اسکنر عنبیه است. زیر آن هم چیزی دیده می‌شود احتمالا درگاه USB-C است. رنگ گوشی هم تازه است: آبی مرجانی.

دیگر چه می‌توان درباره این طرح گفت؟ بله، برا اولین بار قلم S عزیز را می‌بینیم که در این طرح با رنگ آبی مرجانی گوشی هماهنگ است و نوک آن هم با کناره‌های فلزی گوشی هماهنگ است. این بار تاکید ویژه‌ای بر قلم S شده است.

مای ان‌گوین، مالک Luxury Mobile و وبلاگ‌نویس که این عکس را در صفحه فیسبوکش منتشر کرده، به این نکته هم اشاره کرده که ممکن است بتوان با قلم S زیر آب هم نوشت. با توجه به این‌که نوت 7 مثل گلکسی S7 و گلکسی S7 edge ضد آب خواهد بود، گفته ان‌گوین هم درست به نظر می‌آید. نکته کنجکاوی‌برانگیز اما این است که قلم S چگونه قرار است زیر آب کار کند. کسی به توانایی‌های مهندسی سامسونگ شک ندارد، اما به هر حال کنجکاوی وجود دارد. تا 12 مرداد چیزی مانده، چند روز دیگر دندان روی جگر بگذاریم همه چیز روشن می‌شود.

  30 تیر 1395
19 نظر
4.29
  14 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری