تست همراه اول

سرویس خبر
24 تیر 1395 ساعت 18:22
22 نظر

 

اولین عکس از چهار رنگ iPhone 7 منتشر شد

یکی از شایعاتی که درباره آیفون 7 زیاد شنیده‌ایم، وجود رنگ‌های جدیدی همچون مشکی فضایی و آبی تیره است. اما امروز عکسی جدید از قاب فلزی آیفون 7 در چهار رنگ منتشر شد و به نظر می‌رسد خبری از رنگ‌های جدید نخواهد بود.

چند هفته پیش خبرهایی مبنی بر اضافه شدن رنگ مشکی فضایی (برای هماهنگ‌تر شدن با اپل واچ) و همین طور آبی تیره به سری آیفون‌های اپل شنیدیم. این خبرها آنقدر جدی گرفته شدند که حتی برخی گرافیست‌ها رندرهایی از آیفون ۷ با رنگ‌های جدید ساختند و بسیاری نیز دلباخته این رنگ‌های آیفون شدند.

اما عکسی که در ادامه می‌بینید، به نظر می‌رسد آب سردی است روی آتش شایعات قبلی. همان طور که مشاهده می‌کنید، در عکس زیر شاهد قاب بدنه فلزی آیفون ۷ هستیم که مانند نسل کنونی در چهار رنگ طلایی رزی، خاکستری فضایی، طلایی و نقره‌ای ساخته شده است و خبری از رنگ جدید نیست. 

آخرین باری که شرکت اپل از رنگی کاملا تیره در ساخت آیفون استفاده کرد به آیفون ۵ و رنگ مشکی آن برمی‌گردد. ولی مشکلاتی که همین رنگ روی بدنه آیفون ۵ داشت، موجب شد اپل سراغ رنگ خاکستری فضایی برود و آن را با رنگ مشکی جایگزین کند. احتمال دارد به دلیل همان مشکلاتی که برای آیفون ۵ به وجود آمده بود، اپل قید رنگ مشکی را برای آیفون ۷ زده باشد. احتمال هم دارد که بدنه‌های آیفون با رنگ مشکی هنوز تولید نشده باشند و بعدا در زمان معرفی چشممان به جمال رنگ مشکی آیفون ۷ هم روشن شود.

در پایان باید بگوییم شایعات درباره آیفون بعدی گویا همچنان ادامه دارد و هر روز باید منتظر عکس و اطلاعات جدیدی از این گوشی باشیم. شما درباره آیفون ۷ چه فکر می‌کنید؟ آیا آیفونی با رنگ مشکی را ترجیح می‌دهید یا همین رنگ‌های کنونی برای شما مناسب‌اند؟  24 تیر 1395
22 نظر
3.87
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری