سرویس خبر
23 تیر 1395 ساعت 11:59
13 نظر

 

گلکسی نوت 7 هم ضد آب است

امسال ضدآب بودن تبدیل شده به یکی از ویژگی‌های اصلی پرچمداران سامسونگ. آن طور که شنیده شده، گلکسی نوت 7 نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه با جی‌اس‌ام همراه باشید.

روز گذشته بالاخره اولین عکس واقعی از گلکسی نوت ۷ منتشر شد و چشممان به جمال پرچمدار جدید سامسونگ روشن شد. تاکنون اطلاعات زیادی از این گوشی، که انتظار داریم ۱۲ مردادماه معرفی شود، منتشر شده است. از مدل پردازنده این گوشی گرفته تا صفحه نمایش خمیده، اسکنر عنبیه چشم و S Pen بهتر شده نسبت به گلکسی نوت ۵، از جمله این ویژگی‌ها هستند.

تمام این اطلاعات در طول چند ماه گذشته منتشر شده، اما هرچه به ۱۲ مردادماه نزدیک می‌شویم، به لطف لودهندگان هر ساعت عکس یا اطلاعات جدیدی از گلکسی نوت ۷ ظاهر می‌شود. امروز نوبت رسیده به عکس جدیدی که در زیر مشاهده می‌کنید. همچنین در کنار این عکس، اطلاعات جدید به دست آمده که نشان می‌دهد جدیدترین فبلت سامسونگ ضدآب هم خواهد بود. 

با توجه به اطلاعاتی که به تازگی در وبسایت Zauba منتشر شده، در ردیف اول مشاهده می‌کنیم که گلکسی نوت ۷ در برابر گردوغبار و آب مقاوم خواهد بود. درنهایت باید بگوییم گلکسی نوت ۷ اولین گوشی از سری نوت سامسونگ است که ضدآب خواهد بود. به‌هرحال برای اطمینان کامل باید تا زمان معرفی این محصول صبر کنیم.

شما درباره گلکسی نوت ۷ چه فکر می‌کنید؟ آیا این گوشی می‌تواند فروش خوبی برای سامسونگ رقم بزند؟  23 تیر 1395
13 نظر
3.92
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری