تست همراه اول

سرویس خبر
21 تیر 1395 ساعت 15:19
24 نظر

 

واضح‌ترین تصویر منتشرشده از بدنه آیفون 7

تصویری از یک آیفون 7 طلایی منتشر شده که از وضوح و کیفیت بالایی برخوردار است و احتمالا واضح‌ترین عکس منتشرشده از این گوشی تاکنون است. عکس از نمای پشتی گوشی گرفته شده و دو تغییر مهم در طراحی آن را به‌خوبی نشان می‌دهد.

هنوز چند ماه تا عرضه آیفون 7 فاصله داریم، اما به‌تازگی تصویری منتشر شده که می‌تواند واضح‌ترین تصویر فاش‌شده از این گوشی تاکنون لقب بگیرد.

این عکس را کاربری با شناسه @stagueve در توییتر فاش کرده و نمای پشتی آیفون 7 را نشان می‌دهد. در این تصویر ۲ نکته مهم خودنمایی می‌کند.

اولی خطوط آنتن گوشی است که به لبه بالایی و پایینی گوشی منتقل شده‌اند و نسبت به آیفون 6 و 6s کمتر نمایان‌اند. نکته دوم به دوربین گوشی برمی‌گردد: در تصویر می‌بینیم دهانه لنز بزرگ‌تر شده و به‌نظر می‌رسد قسمت بیرون‌زده آن با بدنه گوشی ادغام شده است و دیگر به‌شکل حلقه‌ای متصل روی بدنه نیست.

خبرهای قبلی حاکی از آن بود که آیفون جدید اپل به دوربین دوگانه مجهز می‌شود، اما حالا می‌بینیم که دست‌کم در مدل 4.7 اینچی آن خبری از دوربین دوگانه نیست.

خبرهایی نیز در مورد تغییرات دکمه هوم و سنسور اثر انگشت آیفون 7 منتشر شده بود که اشاره به لمسی شدن دکمه مذکور داشت، اما از آنجا که تصویری از پنل جلویی گوشی فاش نشده نمی‌توان در این مورد اظهار نظری کرد. به طور کلی می‌توان گفت آیفون 7 نسبت به آیفون‌های 6 و 6s تغییر بخصوصی در طراحی ظاهری ندارد.

پیش‌بینی می‌شود آیفون 7، مانند نسل‌های قبلی آیفون، در ماه سپتامبر معرفی و وارد بازار شود. براین‌اساس انتظار داریم از مهر ماه سال جاری آیفون 7 را در بازار ایران ببینیم.

   21 تیر 1395
24 نظر
4.00
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری